Eurohackle skalpovi

Udice, materijali, stege, alati, konci,...
Misha
vuna

Eurohackle skalpovi

Postby Misha » Sun Dec 08, 2013 11:01 pm

Interesuje me kako su se pokazali ovi sklapovi, da li su pogodni za musice u opsegu 10-16, ili je bolje kupiti Hebert-Miner ili neki drugi sklap?

flydoc
Zlo sa Vlasini

Re: Eurohackle skalpovi

Postby flydoc » Sun Dec 08, 2013 11:33 pm

Imam ali sedla i odlicni su, Eu hackle su ustvari Whiting pera.. Skoro svaki skalp bilo koje klase ima veliki raspon pera, skoro za sve velicine ali je problem u kojoj kolicini.
U Whitingu su napravili dobru tabelu.
Image

Image
Image ImageImage

Misha
vuna

Postby Misha » Mon Dec 09, 2013 3:43 pm

Hvala Doc na odgovoru. Nervira me to sto na netu nalazim na nekim mestima da su ova pera pogodna samo za vece muve velicine 4-12 (http://www.leroyflytying.com/store/inde ... ts_id=1070" onclick="window.open(this.href);return false;), a na drugim da su za velicine 10-24 (http://www.ebay.com/itm/Whiting-Eurohac ... 588fe9eca0" onclick="window.open(this.href);return false;)

flydoc
Zlo sa Vlasini

Postby flydoc » Tue Dec 10, 2013 12:59 am

Ne znam za skalp, ali sedla nemaju toliko sirok spektar velicina. Ovo jedno bas sam pogledao, mislim na sedlo, najvise ima za 10 i 12 a redje za 8 i 14.
Ovaj sa ebay-a dosta dobro izgleda, ima sigurno u njemu i mala pera samo pod uslovom da dobijes ono sto je na slici sto i nije slucaj sa ebay, cast izuzecima..
Le Roy je lepo napisao to sto se podrazumeva da najvise ima za te velicine. Uvek je zajebano i "kocka" da kupujes skalpove i sedla tako na nevidjeno, nikad nisi nacisto sta ces da dobijes.
Image ImageImage

Return to “Materijali i alati”