Negativna reklama o Srpskim musicarima!

Predlozi, sugestije, za i protiv
sasats
instructor

Re: Negativna reklama o Srpskim musicarima!

Postby sasats » Sat Oct 22, 2011 10:37 pm

izvinjavam se jer se izgleda nismo razumeli . kad se rekao da su u pravu mislio sam da se slazes sa njihovim stavom i komentarima .

asdarko
fly fisherman

Postby asdarko » Sat Oct 22, 2011 10:42 pm

ok

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Sat Oct 22, 2011 10:57 pm

Bravo Darko!!!!! Imas pivo :lol:

sasats
instructor

Postby sasats » Sat Oct 22, 2011 11:02 pm

ivke ja izgleda dzabe postavih onaj link na prethodnoj strani ...ti i dalje po starom ? :cry:
nego probaj da se koliko bilo skoncentrises i reci kakav je tvoj stav o konzumiranju mrene , klenova i ostalih nize kvalitetnih riba?

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Sat Oct 22, 2011 11:21 pm

Ja ne znam ko treba da se skoncentrise? Da li je ova tema o "konzumiranju mrene , klenova i ostalih nize kvalitetnih riba?" ili
"NEGATIVNA REKLAMA O SRPSKIM MUSICARIMA" ?

sasats
instructor

Postby sasats » Sat Oct 22, 2011 11:31 pm

pa pisi onda o negativnoj reklami ...pisi sta bilo pametno . samo nemoj vise da ujedas kroz tarabu

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Sat Oct 22, 2011 11:36 pm

sasats wrote:pa pisi onda o negativnoj reklami ...pisi sta bilo pametno . samo nemoj vise da ujedas kroz tarabu

Neko ujeda, a neko samo laje!

sasats
instructor

Postby sasats » Sat Oct 22, 2011 11:39 pm

necu vise da razgovaram sa tobom u ovoj temi jer postajes bezobrazan i dosadan
Last edited by sasats on Sat Oct 22, 2011 11:45 pm, edited 1 time in total.

flydoc
Zlo sa Vlasini

Postby flydoc » Sat Oct 22, 2011 11:45 pm

Sasa preterujes malo i nije lepo nazivati tako kolegu iako se ne slazes za njegovim stavom, samim tim i sam cinis gresku o kojoj se pise u ovoj temi, razmisli malo, ne preterujte sa cascavanjem.
Image ImageImage

sasats
instructor

Postby sasats » Sat Oct 22, 2011 11:48 pm

flydoc wrote:Sasa, preterujes malo i nije lepo nazivati tako kolegu iako se ne slazes za njegovim stavom, samim tim i sam cinis gresku o kojoj se pise u ovoj temi, razmisli malo, ne preterujte sa cascavanjem.

sa kojim stavom ?

zmanic
guide

Postby zmanic » Sun Oct 23, 2011 6:42 pm

Stala sezona, udarila apstinencija, svi nešto prenervozni :?: :!: :?: :?:

Valentin
instructor

Postby Valentin » Mon Oct 24, 2011 10:05 am

eto vam jedne interesantne price,

Negde u Junu 2006 godine, imalo smo dve nedelje saharske vrucine ovde u Becu. Bas mi dosadilo da sedim sam kuci posto temperature dostigle do 39, sto je puno za Bec. Planiram da nadjem zrtvu za Nedelju da ide na kupanje sa mnom kad se javi jedan prijatelj (pojma o musicarenju nema), i njemu porodica bila dole tokom leta tako da me pita da nisam za neki izlet, a moze i musicarski. Razmisljam ti ja o tome i prvaca Erlauf u Nedelju. Lovim tamo kad pridje jedan stari musicar, sa stapom od Bambusa. Dosao je da nauci unuka kako da musicari. Lik je imao 75 godina a unuk manje od 20. Stari gospodin je uhavtio par pastrmki i sve vratio nazad dok nije zakacio jednu kalifu od 38cm. Unuk se mucio al je i on na kraju uhvatio 2 dobre kalife, izmedju 36-40 cm... Ubio ih i nastavio da peca (tri ribe se mogu poneti). Ja pravim malu pauzu, popijem pivo sa prijateljem kad nam se stari gospodin pridruzi i pocne pricu... Prvo me pita sto ne nosim ribu posto je video da sam imao par lepih komada. Ja mu kazem da 99% sam C&R musicar i da ako se desi da ikad budem poneo nesto, to ce biti jedna kalifa, i to sa neke reke gde je ima puno. Pita me odakle dolazim i ne moze lik da veruje. Onda mi kaze sledece:
Pa, kad sam ja bio mlad, tada su bogatasi jeli kokosh a siromasni ribu. Sada je obrnuto, svako moze priustiti da jede kokosh (2-3 EUR kosta) a pola ljudi nemaju za ribu. Sada dnevna dozvola kosta 50 EUR a za neke revire i dva puta vise...
Dok ja klimnem glavom, stari gospodin nastavi pricu...
"Pre par godina sa zenom i unukom smo krenuli kamp prikolicom na odmor kroz Balkan. Prosli svuda i ja i unuk smo nosili varalicarske stapove i one za plovak. Vi Balkanci ste veoma ljubazan i gostoprimljiv narod i gde god smo stali dobili smo svezu hranu od mestana i uvek smo pitali za mesta za ribolov. Svuda smo sreli siromasne ljude sa pocepanom odecom kako love i drvenim stapovima, i nose sve...
Zavrsi ti on pricu: ja to razumem, siromastvo ponekad savlada razum...

Necu ja da komentarisem, zakljucite sami sta sam hteo da kazem. A jos jednom da kazem da ne podrzavam to sto je Mixmaster stavio na tom forumu
There is no greater fan of fly fishing than the worm. ~Patrick F. McManus

PERAFLY
instructor

Postby PERAFLY » Mon Oct 24, 2011 11:05 am

MIX ili ti Te... 1210 voli da provocira i to vrlo dobro radi,kada je ostao bez takmaca u priči ovde ili je proteran sa svih sajtova ovde okrenuo se Evropi ,pa eto im ga nek se raspravljaju sa njim a mi da uživamo i pratimo ko će koga.
A to da on pravi negativnu reklamu o nama ne pije vodu ,jer JEDNA LASTA MEN S ČINI PROLEĆE(što bi reko doktor Arslanagić) ,ako će oni na osnovu njega steći pogrešan utisak onda jebi ga ,pa zar već nemaju formirano mišljenje o svima nama zbog zadnjih 20-ak god i svih ratova i sranja u kojima smo "bili" perjanice (neki manje,neki više) bad bojs na ceo svet.
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Mon Oct 24, 2011 11:14 am

Jedna lasta je cinila prolece kada je u pitanju bio Milosevic, jer zbog njega ispasta ceo jedan narod. :grin:
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

PERAFLY
instructor

Postby PERAFLY » Mon Oct 24, 2011 11:30 am

simpson H wrote:Jedna lasta je cinila prolece kada je u pitanju bio Milosevic, jer zbog njega ispasta ceo jedan narod. :grin:

E baš o tome se i radi nije jedna lasta i nije samo Sloba ,bilo ih je oko njega ihaha a ima ih još uvek,SVE JE ISTO SAMO NJEGA NEMA,okreni se oko sebe i vidi ministre ,policije ,obrazovanja ,Mrku ,predsednicu skupštine itd,i onda se nešto iščuđavamo ,
za bolje i nismo,jer negde sam pročitao da svaki narod ima vlast kakvu i zaslužuje.
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

Return to “Uhvati i pusti”