Revir Sokobanjska Moravica

Reviri, reke, jezera, more,...
ivke037
instructor

Re: Revir Sokobanjska Moravica

Postby ivke037 » Fri May 06, 2011 9:22 pm

Mnogo me nervireju takve stvari. Pojedini cuvari 100% imaju dil sa varalicarima. Ako mene kao musicara iskontrolisu dve a moje prijeteqe istog dana tri kontrole a da pritom u reviru naletimo na petoricu varalicara iz Nisa koji ne smetano pecaju a i ja im skrenem paznju na jednog koji peca na tridesetak metara iznad mene i oni ga preskoce, STA JE TO? Jos dodjem u Ks pa se pozalim prijateqima. A jedan mi kaze " Pa brate taj i taj, uz saglasnost ribocuvara, u lovostaju na Moravici u reviru probaju varalice". Dode mi da idem u.......

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Fri May 06, 2011 9:28 pm

Da ne gresim dusu. Postoje dvojica ribocuvara koji me ne promasuju. Jedan je mlad a drugi oko 50-ak + godina. Sve pohvale za njih dvojicu

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Fri May 06, 2011 9:37 pm

Ivke ja cekam tvoje utiske sa Joce :grin:
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Sun May 08, 2011 2:19 pm

Sale_Zupa wrote:Taj revir je najbolje čuvan od strane varaličara prijatelja predsednika MSN :grin: svaka riba napolje,torba i kući,bez kontrole ribočuvara

Sale ovo su ozbiljne optuzbe, nebitno na ciji racun. Bitno je da optuzbe uvek budu potkrepljene argumentima da ne ispadnu rekla-kazala price.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

Sale_Zupa
instructor

Postby Sale_Zupa » Mon May 09, 2011 7:22 am

Ovu tvrdnju će potkrepiti svi koji su bili na reviru i videli te varaličare-za vreme sajma u Nišu,bili su u društvu gore pomenutog!
fantazija je vaznija od znanja
jer znanje je ograniceno

Technics1210
vuna

Postby Technics1210 » Mon May 09, 2011 9:01 am

Voleo bih da vidim ko će još "potkrepiti" ovu glupu i neistinitu priču, da je predsednik MSN (Mušičarske sekcije Niša) prijatelj varaličara koji upadaju u Moravicu. :shock:
Otkad postoje ovakvi forumi, ne pročitah da je iko toliki protivnik takozvanih varaličara kao pomenuti gospodin. Ne postoji varaličar u Nišu koji ne mrzi Mixmastera, a tome je umnogome doprinelo upravo to što ih je proterao sa reke Moravice.
Jedina mogućnost da reči koje ovde upisuje Saležupa budu donekle iskrene je, da greškom misli na nekog drugog, a ne osnivača i aktuelnog predsednika Mušičarske sekcije Niša, čoveka koji je propisao FF + C&R na Moravici, Ivana Ranđelovića Mixmastera.

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Mon May 09, 2011 2:36 pm

Ja sam video i razgovarao sa musicarom iz Nisa koji je bio sa prijateljem varalicarom na Moravici. Posle 10-15 dana tog istog musicara sam video na Moravici u drustvu Pere, Zakule i Razanjca. Moji prijatelji musicari a i ja nikada ne bi smo dozvolili nekom od nasih prijatelja varalicara da peca u revirskom delu Moravice. A i negde sam napisao da je mene Niska ribocuvarska sluzba drugi put toga dana kontrolisala i da su na moju sugestiju da iznad mene na 30-ak metara peca varalicar, seli u Ladu Nivu sa vezanim gumenim camcem na krovu i otisli

Technics1210
vuna

Postby Technics1210 » Mon May 09, 2011 7:28 pm

Mixmaster nikada ne bi dozvolio da varaličar ušeta u Moravicu. Prvo Saležupa napisa (i osta živ) da Mixmaster dovodi drugare-varaličare da utovaruju moravičke pastrmke, a sad se priča već pročistila i promenila. Sada Ivke piše nešto što zvuči kao moguća istina, da je prijatelj Mixovog prijatelja (para-prijatelj) viđen u društvu varaličara.
To su dve potpuno različite stvari.
Moguće je da je taj Mixflaster svemoćan, ali nisam čuo da postoji čovek koji ima tolike moći, da kontroliše pola države i drske varaličare. Znam da ih parališe pogledom i čita im misli na daljinu, pa pretpostavljam da će doznati i ko je taj para-prijatelj nekog niškog mušičara. Biće mu predočene ove informacije, pa će verovatno taj prijatelj prijatelja Mixovog prijatelja - varaličar biti prekoren i upozoren. :wink:

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Mon May 09, 2011 10:11 pm

Sto ne promenis ime u Thorens TD-280 MKII?

sale
master of fly fishing

Postby sale » Mon May 09, 2011 10:16 pm

PA svaki ozbiljan DJ koristi technics
sale-eurofish

pex
master of fly fishing

Postby pex » Mon May 09, 2011 10:24 pm

Da i sa technics 1210 se MIXUJE.... :mrgreen:
ODGOVARAM SAMO ZA ONO STO SAM REKAO, NE I ZA ONO STO STE VI RAZUMELI...

Žakula
vuna

Postby Žakula » Mon May 09, 2011 11:26 pm

ivke037 wrote:Ja sam video i razgovarao sa musicarom iz Nisa koji je bio sa prijateljem varalicarom na Moravici. Posle 10-15 dana tog istog musicara sam video na Moravici u drustvu Pere, Zakule i Razanjca. Moji prijatelji musicari a i ja nikada ne bi smo dozvolili nekom od nasih prijatelja varalicara da peca u revirskom delu Moravice. A i negde sam napisao da je mene Niska ribocuvarska sluzba drugi put toga dana kontrolisala i da su na moju sugestiju da iznad mene na 30-ak metara peca varalicar, seli u Ladu Nivu sa vezanim gumenim camcem na krovu i otisli

Jes' mene video u društvu dotičnog varaličara :!: :?:

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Mon May 09, 2011 11:52 pm

Ljudi ja nikoga ovde ne prozivam. Samo zelim da se nase reke sacuvaju od ribokradica. Ako neko moze konkretno nesto da ucini, da pojaca kontrolu ribocuvarske sluzbe, da sacuva i spase Moravicu od ribokradica onda ste to vi, clanovi Musicarske sekcije Nis.

Sale_Zupa
instructor

Postby Sale_Zupa » Tue May 10, 2011 7:14 am

Technics1210 wrote:Mixmaster nikada ne bi dozvolio da varaličar ušeta u Moravicu. Prvo Saležupa napisa (i osta živ) da Mixmaster dovodi drugare-varaličare da utovaruju moravičke pastrmke, a sad se priča već pročistila i promenila. Sada Ivke piše nešto što zvuči kao moguća istina, da je prijatelj Mixovog prijatelja (para-prijatelj) viđen u društvu varaličara.
To su dve potpuno različite stvari.
Moguće je da je taj Mixflaster svemoćan, ali nisam čuo da postoji čovek koji ima tolike moći, da kontroliše pola države i drske varaličare. Znam da ih parališe pogledom i čita im misli na daljinu, pa pretpostavljam da će doznati i ko je taj para-prijatelj nekog niškog mušičara. Biće mu predočene ove informacije, pa će verovatno taj prijatelj prijatelja Mixovog prijatelja - varaličar biti prekoren i upozoren. :wink:

Pošto si banovan kao Miksmaster,slobodno reci šta imaš,ali,ne možeš,a da ne slažeš!Celog života lažeš narod oko sebe ucenama i iznošenjem gluposti!
Nigde nisam napisao da si ti doveo te ljude na Moravicu,pa bi bar malo mogao da pišeš a da ne dižeš sebe u nebesa.
fantazija je vaznija od znanja

jer znanje je ograniceno

MAX21
fly fisherman

Postby MAX21 » Tue May 10, 2011 11:50 am

sto vi gospodo lepo vas nesporazum ili sta vec ne resite privatno i sto se kaze u ,,tri,, oka a ne da vas slusa i gleda kompletna fly fishing srpska javnost .... na vodi se nesuglasice i nepravilnosti resavaju vrlo lako ... motka i debele batine a ako to ne pomaze ima i drugih sredstava ... DRUGARSKI POZDRAV

Return to “Tereni za mušičarenje”