Paul Arden na Drini

Tehnike zabačaja, saveti, trening,...
simpson H
simpson H

Paul Arden na Drini

Postby simpson H » Mon Jul 27, 2009 2:09 pm

Danas i sutra vlasnik i pokretac sexyloopsa Paul Arden druzice se sa nasim ljudima na Peruccu na prelepoj Drini, pa ko ima vremena i mogucnosti obavezno neka ode. Sigurno ce imati sta da vidi i nauci od coveka koji baca 41m sa stapom klase 5. Ivan, Flycaster, Svrca, Smiljke, Misko, Nikola,... su vec tamo pa ocekujemo i slike kada se vrate.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

nikola
fly fisherman

Re: Paul Arden na Drini

Postby nikola » Thu Jul 30, 2009 12:24 pm

Posto je Smiljke obecao reportazu,od mene samo par utisaka:
Licno, najvise me je impresionirala cinjenica da je Pol musicar u pravom znacenju te reci - istinski ribolovac, covek koji zna da uhvati ribu,da se lako prilagodi situaciji na vodi,veze svoje musice,vodom se krece kao da se na Drini rodio (nijednom se nije okliznuo na klizavo drinsko kamenje,a otisao je sam, po mrklom mraku do samog ulaza u dzamijski vir u reviru). Ponasanje na vodi mu je u maniru starih musicara, koje se danas , nazalost, retko srece - ulazak u vodu bez buke,nema galame,nema smetanja drugome...kulturan covek,odmerenih reci,sa kojim je u drustvu zaista prijatno.
Sto se tice bacanja, to je trebalo VIDETI!
Toliko od mene, a Smiljke ce, siguran sam, napraviti odlican izvestaj.

Smiljke
fly fisherman

Postby Smiljke » Fri Jul 31, 2009 8:40 am

Reportaza je u pripremi, cekaju se fotografije od Janesa jer su moje lose.

FlyCaster
instructor

Postby FlyCaster » Fri Jul 31, 2009 2:28 pm

Znao sam .....
Boki ,kad si vec otvorio temu red je i da kazes kako i zasto i zbog koga i kod koga je dosao Paul Arden .
Meni to ne treba za licnu promociju,toga mi je preko glave .
Prvo ste ga svi pljuvali i njega i mene i Sexyloops , a sada odjednom "dosao sam po sebi " na Drinu .....
Pa kada cemo se jednom naucuti redu i reci popu pop i bobu bob , sta vam treba sve to ,opet i opet ????

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Fri Jul 31, 2009 5:41 pm

Sta si bre znao?

Hajde lepo procitaj sta sam napisao u uvodnom postu pa onda ocekujem izvinjenje. Da dobro si cuo izvinjenje jer ga zasluzujem debelo! Niti sam napisao da je "dosao" ni sa kim ni sa cim, samo sam objavio da ce biti na Drini 2 dana i preporucio clanovima da odu i pokusaju da vide nesto novo.

Prvo reportaza je u pripremi a posle ovoga je vrlo diskutabilno hoce li je uopste biti. Trebao si da sacekas makar to pa onda da komentarises tekst. Zeleo sam da obavestim clanove foruma da odu i da vide Paula kad vec sam nisam mogao ali posle ovog tvog posta nemam vise ni zelju jer bi mi verovatno prigovorio da si mi "namestio" druzenje sa Ardenom. Zasto meni to treba u zivotu? Pogotovo da me prozivas da sam pljuvao Ardena. Sram te bilo za to! Vrati se i procitaj jesam li bilo koga pljuvao. Mogao sam da komentarisem da li mi se svidja ili ne neki stil zabacivanja ali da pljujem nekoga koga ne poznajem to si se malo zajebao.

Sujeta je gadna stvar...

humphrey
instructor

Postby humphrey » Sun Aug 02, 2009 11:51 am

Just another flyman cemu reportaza?Zato sto je Inglez? ili mozda zbog monstrouznog flip flopa?verovatno ce Smiljke to bolje objasniti!?.Ribu nije video ni jedan od junaka :lol: :lol:

Zeka
master of fly fishing

Postby Zeka » Sun Aug 02, 2009 4:02 pm

Ako je bio ,bio je.Koga je interesovalo,bio je tamo.Koliko čujem,nešto se i imalo vidjeti.A i naučiti.Kome treba,naravno.
Image

FlyCaster
instructor

Postby FlyCaster » Sun Aug 02, 2009 4:59 pm

Edit: Deo posto je editovan zbog uvredljivog sadrzaja!

A ti ih Boki samo pustaj ,ne shvatajuci da tako ustvari i ti pljujes ,ali to i nije vazno,ionako sam ti rekao da ne zelim publicitet i da je ovo privatna poseta Paul Ardena i Fly Castera Drini i mojim drugarima ,medju kojima si i ti bio najdobronamernije pozvan , ali nisi bio zbog vaznih drzavnicnkih poslova ,predpostavljam .
No zato si nasao vremena da mi se obratis sa bre , sram te bilo itd .
Hvala ti za sve te pogrde , znam da ne znas sta radis i sta pricas ,specijalno na toj uzasnoj vrucini, a nisi los covek,zato jos ovde i pisem.
Fly fishing nije za bolesnike,neuspesne kriminalce u pokusaju ,ali zato uspesne lopove i kukavice koji kradu od svojih jataka , nije za ljude koji mrze sebe do podne a onda ceo svet od podne , oni su ovde zalutali ,a mesto im je u zatvoru,ludnici i medju ribokradicama i neuspesnim uciteljima Fly Castinga ,pogledajte samo Smiljketa ,mog najdrazeg i najludjeg drugara tamo ,pogledajte kako ga je samo onaj prcvoljak ucio da baca ,to je tragedija .
Rabbite , tamo nije mogao doci ko je hteo ,nego samo onaj koga sam ja pozvao .
Da ti znam cellphone zvao bih i tebe , ali neka ostane za drugi put ,doci ce nas Paul ponovo na Drinu .
Javi mi pa cu ti reci kad dolazi sledeci put .
Pozdrav mojim drugarima koji su bili sa Paulom i samnom na Drini : Svrci,Smiljketu ,Nikoli ,Ivanu,Misku ,Seni ...
Nikola, kada si skinuo musicu sa kojom si prtedhodno uhvatio lipca i dao Paulu,pogodio si ga u dusu .
Rekao mi je ,sad ti verujem zasto toliko volis tu svoju Srbiju i svoje drugare u njoj .
Vi ste veliki ribolovci i veliki i nesebicni ljudi ,to nisam video nigde .
Alal ti vera Nikola druze moj, ,ti i ovi nasi pobrojani drugari mi dajete nadu da jos postoje pravi ljudi u Srbiji .
Ovi jadnici koji su puni mrznje i zavisti ne shvataju jednu prostu cinjenicu : da se Fly Fishingom-Musicarenjem mogu uspesno baviti samo veliki i dobri ljudi ,koji su uz to skromni i normalni.

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Sun Aug 02, 2009 5:30 pm

Mislim da zaista nema potrebe da ova tema ode u pravcu u kom je krenula! Tema je potpuno dobronamerno otvorena... i sad ovo... stvarno mislim da nema smisla i da je sve ovo potpuno bespotrebno!
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Sun Aug 02, 2009 5:56 pm

Nece biti nikakve reportaze a ni slika jer su i one privatne. Izvinjavam se Smiljketu koga sam zamolio da napise nekoliko utisaka kroz kratku reportazu, sto mu je propao trud, ali ovaj sajt zaista ne prenosi detalje sa privatnih zabava.
Izvinjavam se clanovima foruma koje sam sasvim bezazleno i sa najboljim namerama pozvao da dodju u Perucac, nisam imao pravo na to. Izvinjavam se i Zoranu na ometanju private party(ako je dosao neko nepozvan), sada mi zaista ni najmanje nije krivo sto nisam mogao da budem prisutan.
Iskreno cisto sumnjam da bi Paul Arden pristao da igra ulogu mecke Bozane u flycasterovom filmu i da cu ga sresti nekom drugom prilikom na nekom javnom okupljanju!

Ovaj thread je zakljucan!

Return to “Flycasting”