DVD epizoda o "vodenim zabacajima"!

Tehnike zabačaja, saveti, trening,...
Alexa
master of fly fishing
Posts: 1641
Joined: Mon May 07, 2007 1:57 pm

Re: DVD epizoda o "vodenim zabacajima"!

Postby Alexa » Tue Oct 28, 2008 12:38 pm

DVD je gotov i može se podići kod Bojana u radnji, počev od sutra!

Pozdrav,

Aco.

User avatar
bane
guide
Posts: 213
Joined: Thu Apr 26, 2007 4:37 pm
Location: Pancevo
Contact:

Re: DVD epizoda o "vodenim zabacajima"!

Postby bane » Fri Oct 31, 2008 7:33 pm

DVD je odličan,ima šta da se vidi i nauči.
Jedina mana ,ako je uopšte ima, je dužina ovog filma ali kao što znamo naj lepše stvari dolaze u malim pakovanjima :grin:
HELIOS tip-flex rules

oholi
master of fly fishing
Posts: 1012
Joined: Fri Sep 05, 2008 1:50 am

Re: DVD epizoda o "vodenim zabacajima"!

Postby oholi » Sat Nov 01, 2008 2:49 am

meni je otvorio oci za neke stvari, svidja mi se sto se pominje i nacin lova a ne samo casting.

User avatar
Davor
fly fisherman
Posts: 187
Joined: Fri Sep 19, 2008 4:13 pm
Location: Prijedor

Re: DVD epizoda o "vodenim zabacajima"!

Postby Davor » Sun Nov 02, 2008 10:22 pm

Zamolio bih nekog ako je u mogucnosti da mi posalje DVD posto zivim u BIH,unaprijed hvala.

User avatar
GORAN R
guide
Posts: 447
Joined: Sun Sep 07, 2008 3:28 pm
Location: Borca,BEOGRAD

Re: DVD epizoda o "vodenim zabacajima"!

Postby GORAN R » Mon Nov 03, 2008 2:27 pm

Sad sam vidio da je DVD zavrsen ako nije problem i ako ima ja bih jedan uzeo ako je moguce
hvala unapred.

Alexa
master of fly fishing
Posts: 1641
Joined: Mon May 07, 2007 1:57 pm

Re: DVD epizoda o "vodenim zabacajima"!

Postby Alexa » Sat Nov 08, 2008 1:07 pm

Drago mi je da će DVD nekima od vas pomoći, makar malo ...
Biće toga još, u pripremi je ...

Pozdrav svima,

Aco.

oholi
master of fly fishing
Posts: 1012
Joined: Fri Sep 05, 2008 1:50 am

Re: DVD epizoda o "vodenim zabacajima"!

Postby oholi » Sat Nov 08, 2008 5:57 pm

jedva cekam,

nb.geronimo
fly fisherman
Posts: 76
Joined: Tue May 29, 2007 10:20 am
Location: Sarajevo

Re: DVD epizoda o "vodenim zabacajima"!

Postby nb.geronimo » Sun Nov 09, 2008 12:17 am

eeee a kad li ce u Sarajevo doci trening mjesto za vodene zabacaje sam nasao jos upustva i nema dalje :roll:

User avatar
GORAN R
guide
Posts: 447
Joined: Sun Sep 07, 2008 3:28 pm
Location: Borca,BEOGRAD

Re: DVD epizoda o "vodenim zabacajima"!

Postby GORAN R » Wed Nov 19, 2008 11:54 am

Pitanje za Simsona;
u vezi ovih cd izdanja o vodenim zabacajima im a li ih kod tebe u radjni i li jos mora da se ceka.
pozdrav....

User avatar
aca-laki
instructor
Posts: 503
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:52 am
Location: Malo Crnice
Contact:

Re: DVD epizoda o "vodenim zabacajima"!

Postby aca-laki » Sat Mar 13, 2010 4:45 pm

Pitanje za Bojana,dal jos uvek imas neki pomenuti dvd,ili bar kopiju???i dal u radnji imas i prodaju dvd-ova sa temom musicarenja,neke,knjige,publikacije???
Pozdrav od Ace
ONLY GOD CAN JUDGE ME


Return to “Flycasting”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests