Page 11 of 15

Re: Caddis emergeri

Posted: Sat May 26, 2012 8:15 am
by cicvara
-udica.tmc200r#12
-telo:vinil rib&zečiji dabing
-grudi:zečija šapa
-nožice:fazanka

Re: Caddis emergeri

Posted: Thu May 31, 2012 10:47 am
by flydoc
Emerging caddis

Re: Caddis emergeri

Posted: Fri Jun 01, 2012 10:07 am
by crni
Udica C12 #16
Telo badrljica(fazan)
Nozice i krla cdc

Image

Re: Caddis emergeri

Posted: Tue Jun 05, 2012 1:48 am
by oldsurehand
Image

Udica: zakrivljena 12
Telo: antilopa-dlaka i podlaka izmesane
Toraks: golden brown ice dub
Hackle: ginger petao
Krila: loop od tan kinky fiber-a
Post: polarfibre (tan)

Re: Caddis emergeri

Posted: Tue Jun 05, 2012 2:48 am
by flydoc
Vladane, jel se to spremas za reku ;)

Re: Caddis emergeri

Posted: Tue Jun 05, 2012 2:26 pm
by oldsurehand
Da Sale, od sutra sam u Ajovi na nedelju dana...da malo proverim sta pastrmke rade na starim mestima. :wink:

Re: Caddis emergeri

Posted: Fri Jun 08, 2012 12:37 pm
by crni
Udica #10 kraceg vrata
Telo zeleni biots
Kosuljica polipropilen
Podkrila cdc
Krila srna
Grudi i nozice cdc
Ledja isperci fazana

Image

Image

Re: Caddis emergeri

Posted: Fri Jul 13, 2012 6:08 am
by flydoc
..

Re: Caddis emergeri

Posted: Fri Jul 13, 2012 6:34 pm
by Boban
Drino vodo... :wink:

Re: Caddis emergeri

Posted: Fri Jul 13, 2012 8:48 pm
by flydoc
Izvor je mnogo bitan ;)

Re: Caddis emergeri

Posted: Mon Jul 16, 2012 9:39 am
by sale
Odlicna musica 8)

Re: Caddis emergeri

Posted: Fri Jul 27, 2012 8:44 am
by flydoc
..

Re: Caddis emergeri

Posted: Tue Jul 31, 2012 9:07 am
by sale
Ova mi se isto svidja ,samo bih ja oduzeo ovaj cristal fles, tj ostavio bih samo jednu dve niti i dodao cdc , ne valja mnogo da "sija"

Re: Caddis emergeri

Posted: Tue Jul 31, 2012 9:19 am
by flydoc
Moze bolje naravo, ispade tako pa me mrzelo da radim drugu, ovo sa mehuricima u kosljici bi bio dobar izazov.. barem tako mislim :)

Re: Caddis emergeri

Posted: Thu Aug 23, 2012 9:28 am
by flydoc
..