S.A Mastery Textured Series

Kanapi, predvezi, tipeti, podloge
EsoX
Carp Ninja!

S.A Mastery Textured Series

Postby EsoX » Sat Oct 20, 2012 10:21 pm

Do sad ih niko na forumu nije pominjao.. ima li ko iskustva sa strunama iz ove serije?
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

sale
master of fly fishing

Re: Mastery Textured Series

Postby sale » Sat Oct 20, 2012 10:39 pm

Imam ja naravno a ima i Branko tatko na Ljubu .
Kanap je veoma dobar ,dugotrajan i lakoradan ,ove teksture se bas pokazase kao prednost u odnosu na klasicne
sale-eurofish

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Sat Oct 20, 2012 10:51 pm

Sale koja je razlika u odnosu na Shark skin kad je u pitanju tekstura?

A sto se tice dugotrajnosti daj je Ljubi na dve nedelje na test i veruj mi nace nacin da je upropasti, za njega jedino AFW (American Fishing Wire) moze da napravi strunu koja ce izgurati jednu sezonu :)
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

oldsurehand
Forum administrator

Postby oldsurehand » Sun Oct 21, 2012 1:23 am

Dane, moj drugar je bas prekjuce pecao stuku sa Textured Titan po prvi put...ja je nisam probao, ali mi je rekao (a znam mu ukus) da ima sjajan tejper i da manje sece prste od Sharkskina.
"You do not ask a tame seagull why it needs to disappear from time to time toward the open sea. It goes, that's all." B. Moitessier

EsoX
Carp Ninja!

Re: S.A Mastery Textured Series

Postby EsoX » Sun Oct 21, 2012 11:08 am

Titan Taper i meni deluje kao struna sa fantasticnim taperom za tipicnu stuciju situaciju koja podrazumeva velike muve i sto manje mahanja i verujem da je tu zaista odlicna.
Magnum taper mi takodje deluje kao interesantna struna koja cini mi se moze da prodje i kao all-around struna za Warm Water musicarene pogotovo ako se radi o strunama za stap u nekoj laksoj klasi poput 5 ili 6wt.

ekoljuba
Moderator

Re: S.A Mastery Textured Series

Postby ekoljuba » Thu Oct 25, 2012 8:45 am

Bogami S.A. strune sasvim solidno traju kod mene za razliku od Rio struna koje mogu da prezive do 10 pecanja.
Pomenuta struna je bas takva kakvom je Sale opisao ja bi jos dodao da neverovatno brzo izlece kroz sprovodnike pogotovo u kombinaciji sa TCX-om pa trazi savrsen tajming. Velika mana je cena. :(
"Srbija je keva! Cuvaj kevu da ti duze traje!"

Return to “Strune”