Negativna reklama o Srpskim musicarima!

Predlozi, sugestije, za i protiv
simpson H
simpson H

Re: Negativna reklama o Srpskim musicarima!

Postby simpson H » Mon Oct 24, 2011 11:39 am

Ne ne Pero pogresno si sve postavio. Nas je pred svetom predstavljao Milosevic i sve oci su bile uprte ka njemu. Bolelo je uvo bre svakoga za Lilice, Kertese i celu ekipu. Pitaj bre bilo koga na zapadu jel cuo za nekog od ovih likova? Ali za jednog su svi culi, i ceo narod poistovetili sa njim. Naravno da je to pogresno ali to je prosta slika koja se stvara o nama u Svetu. I tako je uvek.
Ovi danasnji ne odgovaraju nama samima ali se trude da svetu predstave i predstavljaju sliku jedne drugacije Srbije. Popravljaju ono sto je samo jedan covek ucinio. I to ne moze da im se ospori. Pogledaj koliko je taj put tezak, jos osecamo posledice.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

PERAFLY
instructor

Postby PERAFLY » Mon Oct 24, 2011 11:53 am

On jeste bio perjanica,ali si zaboravio Karadžića,Mladića,Šljivančanina(njih sam uzeo samo kao primer) i sve one koji su imali svoje trenutke na TV-u,a koji su nas predstavljali u svetu,ali isti taj Sloba im je odgovarao do 1995-6 i puštali su ga da radi šta hoće, uostalom kao i sve njihove trenutne pione,pa kada istekne rok upotrebe šut u bulju ili drvo u bulju(Gadafi) ,pa onda krene razvlačenje bivših po ulicama i javna vešanja,suđenja,pogubljenja i sl, a mi smo i dalje u čabru i dalje nam pričaju priče kao u 90-im i dalje pizdim kad ovo pišem.
Kkao se oni to majke ti bore da poprave sliku o nama,kako može Ivica da se bori protiv Sčlobinog amaneta,kako može Mrka da se bori protiv onoga čiju sliku drži na zidu?

Boki otišli smo u 9-ti krug pakla i još tonemo a dna nema nigde i tonućemo dok se ne odlučimo gde ćemo ,da li uz "braću" Ruse ili uz zapad ,ni jedni ni drugi nam ne žele ništa dobro osim da nas izmuzu maximalno ,ali ako već treba birati ne treba izabrati da opet idemo mimo celog sveta.
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Mon Oct 24, 2011 11:57 am

Radije sam za bracu Kineze, makar ce biti jeftinog pribora :mrgreen:

PERAFLY
instructor

Postby PERAFLY » Mon Oct 24, 2011 12:01 pm

simpson H wrote:Radije sam za bracu Kineze, makar ce biti jeftinog pribora :mrgreen:

Hoće,mi ćemo ga praviti :mrgreen:
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

Valentin
instructor

Postby Valentin » Mon Oct 24, 2011 1:23 pm

uh, ovde sada pricamo o politicarima, filmovima, reziserima, itd :cry:
There is no greater fan of fly fishing than the worm. ~Patrick F. McManus

PERAFLY
instructor

Postby PERAFLY » Mon Oct 24, 2011 1:34 pm

Pa o čemu ćemo da pričamo,završena sezona(za neke) i onda udri po tastaturi ,a ovo je tek početak duge i hladne zime :lol:
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

prota71
instructor

Postby prota71 » Mon Oct 24, 2011 4:33 pm

Slika i prilika musicara iz Srbije,hteli to ili ne mi da potvrdimo....zalosno ali istinito :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nista pogrdno,lose,neprijatno...ali ceger na ledjima(praziluk ili sta vec...)..greota od Boga i od naroda..
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Mon Oct 24, 2011 7:32 pm

Posto se topic ne odnosi na licnost tako i treba voditi racuna o slikama da se ne shvati pogresno. Editovao sam ti post Proto jer zaista nije bitno ko je na slici.

Technics1210
vuna

Postby Technics1210 » Tue Oct 25, 2011 9:18 am

Na slici je Mixmaster, zar ne? Prelepa slika, koju nije trebalo švrljati. Ceger je dobro nabubrio. Izgleda da je u njemu pristojna štuka.

Ceger pun pošteno ulovljenih riba oduvek izaziva divljenje i oduševljenje ostalih ribolovaca i mušičara. Tako je i danas, kako u Srbiji, tako širom Planete.

Jedini ljudi koji se tome ne dive su ljubomorni ribolovci, koji gutaju debele knedle kada pored njih prođe ovakva "nakaza", poput ovog sa slike. Takve je odjednom uhvatila tobožnja C&R euforija, čime pokušavaju da reše svoj #1 problem, koji se jednostavno zove "prazne šake".

Čova sa slike izgleda nema potrebe za takvim "rešenjima". Čini se da ovaj tip može da ponese i dva cegera u ribolov, bez bojazni da će ostati prazni. :grin:
Last edited by Technics1210 on Tue Oct 25, 2011 9:44 am, edited 4 times in total.

PERAFLY
instructor

Postby PERAFLY » Tue Oct 25, 2011 9:18 am

Ovo prva linija fronta Baranja 1991,forsiranje nekih tamo bara i kanala od strane neznanog junaka?
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

prota71
instructor

Postby prota71 » Tue Oct 25, 2011 5:07 pm

Technics1210 wrote:Na slici je Mixmaster, zar ne? Prelepa slika, koju nije trebalo švrljati. Ceger je dobro nabubrio. Izgleda da je u njemu pristojna štuka.

Ceger pun pošteno ulovljenih riba oduvek izaziva divljenje i oduševljenje ostalih ribolovaca i mušičara. Tako je i danas, kako u Srbiji, tako širom Planete.

Jedini ljudi koji se tome ne dive su ljubomorni ribolovci, koji gutaju debele knedle kada pored njih prođe ovakva "nakaza", poput ovog sa slike. Takve je odjednom uhvatila tobožnja C&R euforija, čime pokušavaju da reše svoj #1 problem, koji se jednostavno zove "prazne šake".

Čova sa slike izgleda nema potrebe za takvim "rešenjima". Čini se da ovaj tip može da ponese i dva cegera u ribolov, bez bojazni da će ostati prazni. :grin:

Šta je u cegeru,dali su ribe(koje,u koje vreme i kako ulovljene..naravno i kojih mera i količina)ili praziluk,boranija,keleraba..možda i 2 čizburgera(170dindži u Meku) :grin: ili si možda bio u DORMEU(2 jastuka po ceni jednog,za samo 3490din...bla,bla,bla...)...e mixić,mixić,pomfritiću naš :mrgreen: :mrgreen: nemoj spamovati više temu,c,c,c,c,c,c,c,c,c,c,c....OFF si bato,ovo je XXI vek,ko se još pali na ove tvoje hvalospeve!!!Ako hoćeš nešto dobro da učiniš za Srbiju i mušičarenje u istoj,objasni onim tvojim krivolovcima koji poharaše Moravicu ili još gore,u gostima uzeše sva tri boda pa usred oktobra pecaju i nose kući pastrmke sa Grze..još se ponosno slikaju i kače fotografije(sve mladi i neiskusni mesari)..isprazni im malo šake!!!Malo humanosti,ostavi šta u reci,vrati joj malo života i prevazidji te bolesti malogradjanštine koja je očigledno duboko usadjena u svest mnogih,pa i u tvoju..."Ako ti kući ne poneseš svu ribu/poneće neko drugi!!!!"
Ej,cmokić.. :grin:

Šva
fly fisherman

Postby Šva » Tue Oct 25, 2011 6:20 pm

Napravio pozu ko -MICA TROFRTALJKA- :lol: :lol:

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Tue Oct 25, 2011 6:43 pm

Ne moramo uopste gledati tako daleko i kod nas sam vec u nekoliko navrata imao prilike da od zaista ok momaka cujem itekako lose misljenje o musicarama sto me je zaista iznenadilo. Razlog ovome je upravo "ljubomora" kako pojedinici to zele da predstave (a prezir je mnogo prikladnija rec) upravo zbog cegera i dzakova za papriku punih ribe koje su musicari balk(v)anskog mentaliteta bez imalo mere nosili kuci. Ljudi morate shvatiti da dok vecina nas ovde misli da je ovo itekako losa reklama ima i onih koji su i dalje uverenei da im je bas ovo najbolja reklama, jer su upravo zbog toga sto su slikali ubijene, mrtve ribe uspeli da privukli malo paznje na sebe u protivnom niko ne bi obracao paznju na njih. Ali sto Mita rece cime se budala dici toga se pametan stidi.
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

sasats
instructor

Postby sasats » Tue Oct 25, 2011 8:23 pm

EsoX-e ,
znaci musicari koji su slikali mrtve ribe su budale umesto da se stide toga... ili sam pogresno razumeo tvoj post?
dosta ucesnika bas ove teme ubija ribe ...bar su se tako izjasnjavali po forumu . ima i slika mrtvih i riba na samrti postavljenih od dosta clanova .
ako se to desava u zakonskom okviru ovakva kvalifikacija ti nije na mestu

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Tue Oct 25, 2011 8:26 pm

Ne nisi ga razumeo procitaj ga jos jednom!
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

Return to “Uhvati i pusti”