Opet o UiP u 2010.

Predlozi, sugestije, za i protiv
pex
master of fly fishing

Re: Opet o UiP u 2010.

Postby pex » Sat Oct 30, 2010 1:02 pm

Svako moze da radi sta hoce...da zivi ili radi gde hoce i do kada misli da je potrebno.....zivi i pusti druge da zive.....i recikliraj......i pustaj ribu, popij poneko pivo i uzivaj u zivotu...aaa da, da ne bih bio previse off mozda i moze 97,64% C&R......

Ja ne volim bogate ljude...a oni ne vole one siromasne....ja zato sto nisam bogat a oni zato sto ne zele da budu siromasni......sve u svemu.. zacin C...ili vitamin C....ko razume shvatice....
ODGOVARAM SAMO ZA ONO STO SAM REKAO, NE I ZA ONO STO STE VI RAZUMELI...

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Sat Oct 30, 2010 1:44 pm

pex wrote:Ja ne volim bogate ljude...a oni ne vole one siromasne....ja zato sto nisam bogat a oni zato sto ne zele da budu siromasni.....

Ja ovakvo razmisljanje u zivotu necu shvatiti. Sujetno, i odaje zavist tako tipicnu osobinu za nas. Kakvo razocaranje!
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

pex
master of fly fishing

Postby pex » Sat Oct 30, 2010 2:02 pm

Ma jok bre Simps...potpuno sam ravnodusan prema novcu posebno tudjem.....nisi skapirao...malo sam isharakirirao...valjda sam dobro rekao....kao malo zavijena forma odgovora na prethodne postove....
Nemam nista protiv bilo koga i imovinske situacije...naprotiv drago mi je da cujem ili upoznam nekoga ko je posteno zaradio neki veci novac, sto je potvrda uspeha i rada, kao i znanja.....a oni drugi koji su stekli na neke druge nacine...pa ko sam ja da ih osudjujem...ima ko prati i pise pluseve i minuse....i svi ce jednog dana ici na sabiranje.... :wink:

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Sat Oct 30, 2010 2:05 pm

Idi bre prepade me, nisi mi delovao tako nikada. Mozda je trebalo da stavis nesto pod navodnike?
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

pex
master of fly fishing

Postby pex » Sat Oct 30, 2010 2:06 pm

Ne mogu da nadjem shift.... :wink:

Bogi
Tyer of the Year 2009!

Postby Bogi » Sat Oct 30, 2010 3:06 pm

DonCarleone wrote: Aposto si pisao o mojim karakternim osobinama a ni ne poznajes me. Reci kakv si coek TI. Prvo s banovan sa ovg foruma. Vredjao si ljude itd. Pa si pravio sa "svojom ekipom", novi forum i onda, se opet ovde vratio.

...pošto si tako školovan onda si sigurno mogao da pročitaš da niko nije pominjao tvoje karakterne osobine, a i to bi mogao da pomenem jer se vide i to koliko si karakteran po tvojim postovima....a za uvrede odgovaram uvredama ma ko to bio sa visokom školom ili trećim osnovne na ovom ili bilo kom drugom forumu nisam od onih koji prećutkuju stvari, otvoreno sve pa gde pukne, ako se to nekome ne sviđa, bože moj šta da radim ne dodvoravam se nikom svoj sam ovakav kakav sam i neću ti reći sigurno da si u pravu i neću ti dati nikad za pravo jer ne znaš šta se ovde dešava i ne znaš ko se zašta zalaže i na koji način, naročito zato što živiš tamo...ne možeš ti meni da pričaš šta se radi u mojoj neposrednoj okolini kada nikad nisi ni prošao ovde, mora da telepatski znaš sve šta se događa ovde, a nemaš pojma o životu iako imaš kako kažeš neke visoke škole ( doduše po tvom pravopisu vidim da je moguće i da si završio tu visoku školu kako i dobar broj studenata koji ovde završava...plaćajući ispite )
...još malo i švajcarce ima da savetujete kako da se kulturno uzdižu i ponašaju :mrgreen: ...koliko vidim sad bi vi i Švajcarce učili tome kako se vraća riba, a do juče ste svi trpali tu istu ribu u torbe...čisto sumnjam da naročito to što si živeo u Priboju nisi nikad odneo ribu i ne znam samo još odakle ti nadimak Mile granata... jeli to zato što si granatama lovio ribu ili je posredi nešto drugo u pitanju...

Radojica-pop
instructor

Postby Radojica-pop » Sat Oct 30, 2010 4:44 pm

simpson H wrote:Jesi normalan pa kafane im placaju 500-700din KG ja toliko necu da platim.
Pastrmku imam na svakom cosku ali nisu neki obozavaoci pastrmke. Na tatu, vole konkretno :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :wink:
...a te reke ne daju mi mira...

Return to “Uhvati i pusti”