Koliko sam kolega naucio C&R

Predlozi, sugestije, za i protiv
banefly
instructor

Postby banefly » Wed Jun 18, 2008 8:09 pm

Koky wrote:"Cime se budale diche - toga se normalni stide!"

Prvo, to nije knjiga vec njesra formata izvidjacke knjizice ili ferijalnog saveza!
Drugo, pokradene su sve slike u njoj, kao i veliki deo sadrzaja, jer ti tada o musicarenju nisi znao ama bas nista a ne znas ni sada, vec samo zagadjujes okolinu i nista vise.
Trece, stap i kanap ti je dao i pokazao tvoj bivsi kum, ako se ne varam, Vanja Stojanovic. Ne pominji istoriju tvog nastanka i angazmana, deluje smesno na trenutke, ispada da si time poceo da se bavis pre Rimljana! Ovo sam vec rekao jednom prilikom na org-u. Sa jos jednim kumom si od skora u zavadi, koliko cujem sa Kuzmom i to iz istih razloga i motiva koje nameravas i ovde da ispovracash!
Cetvrto, kad si vec to napisao "knjizevnice" mogao si i sam da procitas i malo se edukujes po tom pitanju a ne da onom jadnom klenu guras strokave prste u pluca!
I peto: hijenama ovde nije mesto, to moras da shvatis. Ovaj sajt su podigli i drze ga ozbiljniji ljudi.

I shesto: budi dobar i artikulishi se, da se Koky ne naljuti!

A vi drugovi admini, izigravajte finjaka do mile volje ali mislim da ce vam se obiti o glavu, kadtad! To se desilo i ekipi u Nishu i org-u. Vuk dlaku menja, ali cud nikada.

Pamet u glavu!

Koky je u 100% u pravu! Ovaj lik je za doživotni karantin u nekoj ludari. Može Toponica, blizu mu je.

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Wed Jun 18, 2008 11:21 pm

Ko je u pravu manje je bitno vazno je da se forumom ne siri hate. Svako ima pravo na svoje misljenje! Koki vec sam ti jednom rekao da to sto je bilo na org nas ovde ne zanima previse. Ako imas problem sa mixmasterom imas i privatne poruke pa ih resavajte tamo. Trenutno ne mogu da se posvetim forumu kao do sada ali ostali moderatori prate sve pa ce reagovati ako zatreba.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Wed Jun 18, 2008 11:21 pm

banefly wrote:Koky je u 100% u pravu! Ovaj lik je za doživotni karantin u nekoj ludari. Može Toponica, blizu mu je.

Oooo ko se to nama pojavio na forumu ponovo? :D
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

Mixmaster
instructor

Re:

Postby Mixmaster » Thu Jun 19, 2008 11:10 am

Pošto sam se do sada držao ove zanimljive teme, nastaviću tako. Ne znam kakav je bes obuzeo ove ljude, ali zasigurno znam da sam napisao priručnik o mušičarenju u kome sam ohrabrivao mušičare da praktikuju C/R i dao im jasna uputstva kako to pravilno da rade. Obe stranice su na fotografiji iz mog prethodnog posta i ne vidim kako je moguće da tu nešto nije jasno.
Ako na to dodam i zasluge za režim "Uhvati i pusti" na jedinom mušičarskom reviru na jugu Srbije, mislim da imam čime da se pohvalim u ovoj temi. Ako nisam pogrešno razumeo naslov, ovde baš to treba raditi. Ako se setim još nekog načina na koji sam "učio" kolege C/R upisaću.
Vidim da ima članova ovog foruma kojima to smeta, ali ne vidim jasno zbog čega. Da li su i oni učinili ovako ozbiljne pomake u popularizaciji C/R-a? Da li ste vi? Koliko ste kolega naučili C/R?

Da ne bude zabune, ja sam mnogo kolega naučio i kako da love ribe, ne protiveći se odnošenju ulova. Poštujem slobodnu volju sportskog ribolovca, jer se bez nje ne bi pojavio ni C/R.

Koky

Re: Koliko sam kolega naucio C&R

Postby Koky » Thu Jun 19, 2008 11:22 am

E bas si se nesto profinio, knjizevniche, al dzaba ti!

Return to “Uhvati i pusti”