Zlocinacki poduhvat!

Mušičarski štapovi
EsoX
Carp Ninja!

Zlocinacki poduhvat!

Postby EsoX » Sun Apr 10, 2016 12:53 am

Vec neko vreme mi stoji jedan neiskoristeni blank (dobro ajde nije samo jedan ima ih jos podosta)... ovo je matori lamiglas glass blank iz nekih '80 godina 8' 3" 8wt 3 dela, boje meda prava klasika :) Prosli vikend mi pade na pamet da bi bio odlican blank za pecanje iz kajaka, i za natezanje i pumpanje sa saranima, a bogami tamo gde planiram da pecam sa njima ima ih strasno velikih... al o tome u nekoj drugoj temi. Tako da sam odlucio da ga uskoro sklopim i prekinem ovu rod buildersku apstinenciju u koju sam zapao :)

Uzeo da vidim sta mu lezi od opreme, ufff i od svega mi se najvise svidela ovo kombinacija... deluje li i vama ovo kao pravi zlocin staviti ovakvu opremu na cistu klasiku ???
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

schok
guide

Re: Zlocinacki poduhvat!

Postby schok » Sun Apr 10, 2016 11:12 am

savrseno izgleda,nista ne menjaj.

flydoc
Zlo sa Vlasini

Postby flydoc » Mon Apr 11, 2016 1:09 am

Da je neka #4-5 da ti odmah otmem:)
Image Image

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Mon Apr 11, 2016 8:56 pm

Po svemu ostaje ovako :)
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

oldsurehand
Forum administrator

Postby oldsurehand » Tue May 03, 2016 11:00 pm

Dane, ovi Lami blankovi su sve redji...dobro izgleda...uradi ga i uzivaj!
"You do not ask a tame seagull why it needs to disappear from time to time toward the open sea. It goes, that's all." B. Moitessier

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Fri May 13, 2016 1:22 am

Jos jedna radna verzija...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

oldsurehand
Forum administrator

Postby oldsurehand » Fri May 13, 2016 2:33 am

Za koju opciju si se odlucio?
"You do not ask a tame seagull why it needs to disappear from time to time toward the open sea. It goes, that's all." B. Moitessier

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Fri May 13, 2016 10:04 am

Kod rod buildinga mi je najsladji deo upravo odabir komponenti. Sinoc sam probao jos nekoliko kombinacija i sve su bile ok na svoj nacin.. Veceras cu da uradim butt sekciju i najverovatnije ce ici ovaj REC reel seat sa prethodne slike, doduse malo skracen jer mi ovako deluje predugacak.

Return to “Fly rods”