Loop AEG series

Mušičarski štapovi
crazyfly
fly fisherman

Loop AEG series

Postby crazyfly » Tue Nov 10, 2009 4:24 pm

Interesuje me ima li iko iskustva sa ovim stapom. Loop AEG Series 590-3.

Loop je uradio ovaj stap na zahtjev njihove AEG ekipe koju sponzorisu, a koja putuje po cijelom svijetu i lovi... Inace radi se u 2 varijante, jedna je #6 - 9´6" - 4piece, a druga je #5 - 9´ - 3piece. Mene interesuje ova druga verzija #5. Stap sam provalio na sajmu u bl. Svidja mi se ovaj grip od kompozitnih materijala koji fantasticno lezi u ruci i onaj njihov logo izgleda mocno. Procitah da se radi o medium fast stapu, ali me interesuje kako se ponasa u ribolovu i bacanju, kao i koja struna mu lezi? jedina zamjerka bi mu mogla biti tezina od 117g.

http://www.flyfishingfilmtour.com/blog/ ... eries.html
Mušičarski klub "SOVJAK"- Banja Luka
http://sovjak.blogspot.com/

crazyfly
fly fisherman

Re: Loop AEG series

Postby crazyfly » Mon Dec 14, 2009 5:31 pm

Niko?
Mušičarski klub "SOVJAK"- Banja Luka
http://sovjak.blogspot.com/

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Mon Dec 14, 2009 6:09 pm

Crazyfly, Loop stapovi makar u Srbiji nemaju neku narocitu prolaznost, tacnije vrlo malo ljudi znam da pecaju sa bilo kojim Loop stapom. Ja sam probao svega dva modela. Stari Grey line i model iz sadasnje generacije pod nazivom Multi. Oba stapa su mi se svidela iako su sasvim razliciti. Mislim da ces morati da se oslonis vise na svoj osecaj, ako se tebi svidja uzimaj ga brate. Siguran sam da ni uparivanje sa strunom nece biti neki narocito tezak zadatak. Dodjes na neki fly casting day kod nas i uvek se nadje barem 7-8 razlicitih struna koje mozes da probas.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

ranko
guide

Postby ranko » Tue Dec 15, 2009 10:47 am

Nedavno koristim samo za Drinu LOOP multi 9,6 -6cu četvoro delni štap je odličan u poslednjem časopisu Mušičar pročitaćete da je svetski prvak u Flaj Fišingu osvojio svetsko prvenstvo 2009 sa takvim štapom šta drugo reći ??' bistro, Ranko!

Radojica-pop
instructor

Postby Radojica-pop » Tue Dec 15, 2009 12:26 pm

ranko wrote:..... pročitaćete da je svetski prvak u Flaj Fišingu osvojio svetsko prvenstvo 2009 sa takvim štapom šta drugo reći ??' bistro, Ranko!
Ranko ne osvaja se prvenstvo stapom! A tebi da lepo sluzi taj tvoj LOOP.
...a te reke ne daju mi mira...

sale
master of fly fishing

Postby sale » Tue Dec 15, 2009 12:48 pm

[quote="Radojica-pop Ranko ne osvaja se prvenstvo stapom! quote]
Vec izuzetno istancanom i uvezbanom vestinom prikradanja :mrgreen:
sale-eurofish

Radojica-pop
instructor

Postby Radojica-pop » Tue Dec 15, 2009 3:31 pm

sale wrote:[
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

ranko
guide

Postby ranko » Tue Dec 15, 2009 4:22 pm

Znam ja kako i šta treba i bez t vog komentara ... nego ti treba još da učiš od Bosanaca i Crnogoraca ane da :oops: na takmičenje i nemij da me zajebavaš ja sam učio od najboljih iviše neću da se uključujem u diskusiju ostavljam vama pametnima pa diskutujte ćao Ranko!

Radojica-pop
instructor

Postby Radojica-pop » Tue Dec 15, 2009 7:39 pm

ranko wrote:Znam ja kako i šta treba i bez t vog komentara ... nego ti treba još da učiš od Bosanaca i Crnogoraca ane da :oops: na takmičenje i nemij da me zajebavaš ja sam učio od najboljih iviše neću da se uključujem u diskusiju ostavljam vama pametnima pa diskutujte ćao Ranko!

Sta ti bi Ranko, vucino stara, sta se cveljas ko mlada :wink: Ko ce tebe da zajebava i gde to ti procita aman. Samo sam ti rekao da NIJE BITNO KOJIM STAPOM covek peca i da to nije kljuc uspeha(JER MI SE UCINILO DA SI TO NAPISAO KAO IMPERATIV-AKO NEMAS TAJ STAP DZABA SVE). A ja UVEK UCIM pa i od SVOJIH UCENIKA. Opusteno Ranko- VUCINO STARA :wink:

Return to “Fly rods”