Deep Blue 12wt 8'6''

Mušičarski štapovi
EsoX
Carp Ninja!

Deep Blue 12wt 8'6''

Postby EsoX » Fri Mar 09, 2018 11:04 pm

Kada su mi stigla dva ovakva blanka bilo mi je tesko poverovati da se radi o blankovima koj su namenjeni za musicarske stapove. Prosto je neverovatno kakav je taper i koliko je velik precnik blanka u buttu. Interesantna je i konstrukcija red grafita red glasa red grafita, i sve vrlo vrlo mesnato. Radjeni su sa ciljem da sta god se nadje na drugom kraju da to mogu da podnesu i da pri tom imaju kicmu i za vertikalno dizanje ribe iz dubine i maximalno maltretiranje opreme. E sad zbog cega sam ih ja uzeo ne znam ni sam naleteli su po oblicnoj ceni... medjutim ovaj ce nadam se vez na prolece dobiti odredjenu minutazu kod mene za nove pokusaje da se prizemlji dobar brka iz kajaka na jezeru, a tu bas od koristi moze da bude snaga kako bi se riba drzala odlepljena od dna i bila naterana da vuce kajak bez bojazni da ce pri nagloj promeni pravca caskom izlomiti stap.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

Return to “Fly rods”