Vision konbinezoni

Oprema za kretanje kroz vodu... kombinezoni i cipele za gaženje...
Valentin
instructor

Re: Vision konbinezoni

Postby Valentin » Mon Oct 21, 2013 11:32 am

Juce je jedna radnja u Wiener Neustadtu (oko 60km od Beca) inace jedan od distributora Vision opreme organizovala izlet na stuku. BIla neka kombinacija kursa i musicarenja a predavanja i prezentacije su imali Urs Zillian (jedan od HURCH vodica) i Antti Guttorm - Finac koji je jedan od Product Managera Vision Teama i takodje jedan od prvih FFF instruktora sa sva tri certifikata, CI, MCI and THCI. Odlucio sam da idem sa kolegama iz posla i nisam pogresio. Osim demonstracija, teorije i zajednickog ribolova bilo je dosta prilika za druzenje. Ja recimo sam odlucio da probam sve stapove i cekrke Vision firme koje danas postoje. Odusevio me Vision Venus (Urs i Antti hvale vise neke druge modele) al meni je Venus bio najbolji...

Ok, dosta o stapovima i ostaloj opremi... Tema je oko Vision kombinezona i oko toga cu malo duze da pisem. Dok smo lovili sa obale ili camca, jedan lik je pitao Anttija kako se lovi sa Belly Boat. Antti je odmah uzeo Belly Boat i krenuo bacati... Sve bi bilo ok da nije usao u vodu u "farmerkama". Ja gledam, poceo da gazi po vodi, nosi neke reperske farmerke i Vision cipele :grin: . Kad je izasao iz vode ja ga uhvatim za ruku, narucim mu pivo al on odbije (izgleda ima Finaca koji ne piju alkohol:) ), pa mu narucim caj i sedimo i pricamo oko njegovih farmerki:). On poceo da se smeje i ustao, skinuo "farmerke" i sta da vidis, neki prototip od kombinezona koji lici na farmerke. Tako nesto u zivotu nisam video. Od kolena pa prema dole ima duple nogavice ili kako se vec zovu, pa spoljna strana izgleda bas kao normalne farmerke (malo siroke za njega) al kad to prevrne, vidi se drugi taj sloj koji je dole povezan za neopren carapama. Ja poludeo, pa mozes u njima u kaficu ili diskoteku i niko nece primetiti da nosis kombinezon. Kombinezon jos nema ime, a predvidjen je za prodaju tek 2015. Mada postoji velika mogucnost da vec od Jula 2014 bude na trzistu posto fabrika koja ih sije vec napreduje sa proizvodnjom. Drustvo, ako neko planirao da 2014 kupi kombinezon nek se ne dvoumi, nista lepse necete naci a i kvalitet je tu
There is no greater fan of fly fishing than the worm. ~Patrick F. McManus

Return to “Wading gear”