Palamida i luc 2018

Mušičarenje na moru
oldsurehand
Forum administrator

Palamida i luc 2018

Postby oldsurehand » Wed Aug 22, 2018 3:29 am

Jesen se priblizava i dolazi najlepse vreme za musicarenje. Stigla je palamida, kao i uvek u malom broju i mnogo nepredvidiva/teza za ribolov od svih ostalih morskih meta ovde kod mene. Za par nedelja ce doci i luc, koji je jaci i obicno potisne palamidu. Malo akcije od danas…
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"You do not ask a tame seagull why it needs to disappear from time to time toward the open sea. It goes, that's all." B. Moitessier

oldsurehand
Forum administrator

Re: Palamida i luc 2018

Postby oldsurehand » Wed Sep 05, 2018 7:29 pm

Palamida je i dalje prisutna u solidnom broju, ali je jako tesko prevariti , jer nece da uzima muve, po obicaju. Jutros smo ja i moj drug Jason imali obojica upisivanje sa po jednom palamidom, a je dobio jos i strajpera. Ostao sam duze na vodi u nadi da upisem i bluefish kao trecu vrstu za "slam" ali su mi bile van dometa. Luc se pojavio prosle nedelje, mada u malom broju i samo na otvorenom moru. Za vikend stize zahladjenje, pa se nadam da ce to pozitivno da utice na njegovu migraciju.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"You do not ask a tame seagull why it needs to disappear from time to time toward the open sea. It goes, that's all." B. Moitessier

oldsurehand
Forum administrator

Re: Palamida i luc 2018

Postby oldsurehand » Mon Sep 10, 2018 5:46 am

Svi dobri ulovi dolaze po vetrovitom vremenu... Danas je duvao severni vetar preko 20 milja na sat... Zakacio dva bonita, ovog upisao.

Return to “Saltwater Flyfishing”