Jig strimeri

EsoX
Carp Ninja!

Jig strimeri

Postby EsoX » Thu Mar 26, 2009 3:15 am

Vrlo prost i krajnje jednostavan, minimalisticki pristup, ali sama ideja za ovaj strimer mi se i vise nego svidela. U razlicitim varijantama lako se da prilogoditi skoro pa svim nasim grabljivicama...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

ekoljuba
Moderator

Re: Nemoj slucajno da se neko smeje:)

Postby ekoljuba » Thu Mar 26, 2009 10:02 am

Zaboravio si da napomenes glavnu caku na ovom strimeru! Zalomljen vrat koji daje dzig akciju!
"Srbija je keva! Cuvaj kevu da ti duze traje!"

EsoX
Carp Ninja!

Re: Jig strimeri

Postby EsoX » Thu May 14, 2009 5:27 pm

Ovi strimeri su se na samom pocetku sezone pokazali kao vrlo lovni... jos jedna velika prednost ovako vezanih strimera je i to da zbog zalomljene udice i tehnike vezivanja vrh uvek okrenut na gore kao kod clousera ali je sakriven u telu strimera.. samim tim kacenje za travu i ostale prepreke je znatno umanjeno... mislim da ce u mojim kutijama ubrzo zauzeti pocasno mesto umesto clousera..
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

EsoX
Carp Ninja!

Re: Jig strimeri

Postby EsoX » Tue Oct 13, 2009 10:53 pm

evo jos nekoliko jig strimera namenjenih za stuku.. materijal je bucktail, uniquehair, slinkyfiber... i vezani su na udicama velicine 4/0, 5/0...

Return to “Strimeri”