Junkie XL

Opšte teme o mušičarenju
EsoX
Carp Ninja!

Junkie XL

Postby EsoX » Sat Nov 17, 2012 12:36 am

Verovatno se pitate kakve veze ima ovaj muzicar i producent poznat pod pseudonimom Junkie XL sa musicarenjem?!?!

Koliko je meni poznato gotovo nikakve ali slobodno mozete pustiti ovu stvar u pozadini dok citate ovu temu. Pa da se vratimo na temu iako je nisam ni zapoceo kako treba... :)

Vec neko vreme musicarenje je za mene izgubilo onu dozu profinjenosti i elegancije.. gledano onako sa strane iz treceg lica zaista deluje tako ali iz prvog lica jednine meni ni malo.. cesto bi musicarenje poistovetio sa mazohizmom... a za mene se sve pretvorilo samo u jedno a to je izazov. Sto veci izazov to bolje... sto je do neceg teze doci to je euforija veca i ukus uspeha za mene sladji...

E sad da li je velicina bitna u celoj prici?

Za mene itekako i mislim da sam se navukao na musicarenje vrsta u "XL" velicini. Ne mogu da kazem da nije zabavno i interesantno pecati manje ribice pa se u tom slucaju i razoruzati priborom spustiti se na lagani pribor i lagani tippet.. ali i tada meni to jednostavno deluje kao daleko manji izazov nego full contact sa necim u XL velicini... pogotovo sto svaka prilike da uopste dodje do ovog nadjacavanja obicno predstoji "crnacki posao" i mnogo vremena provedenog na vodi... a par dobrih riba u sezoni mislim da je onda sasvim dovoljno.

"Rock more, roll more
**** more, Pac-Man is loving it"
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

ivke037
instructor

Re: Junkie XL

Postby ivke037 » Sat Nov 17, 2012 1:13 am

Slazem se u potpunosti! :bravo:

Janesch
fly fisherman

Postby Janesch » Sat Nov 17, 2012 5:39 pm

Dane ti patiš od kroničnog nedostatka kilograma i to nadoknađuješ debelim ribama :D

Djole Nis
master of fly fishing

Postby Djole Nis » Sat Nov 17, 2012 5:55 pm

Janesch wrote:Dane ti patiš od kroničnog nedostatka kilograma i to nadoknađuješ debelim ribama :D

:lol: :lol: :lol: Al ga ubode u grame. Ja samo cekam izvestaj kako ga je neki saran odvukao u vodu
Barrio Pro-Team
IFFF Master Certified Instructor & Two Handed Certified Instructor

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Sat Nov 17, 2012 8:14 pm

Janesch wrote:Dane ti patiš od kroničnog nedostatka kilograma i to nadoknađuješ debelim ribama :D

Ko mi kaze... :lolol:
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

Janesch
fly fisherman

Postby Janesch » Mon Nov 19, 2012 10:14 am

Moram još naučiti loviti velike ribe pa da se pridružim klubu, do onda sam potajni obožavatelj :mrgreen:

oldsurehand
Forum administrator

Postby oldsurehand » Tue Nov 20, 2012 3:26 pm

Volim i ja XL. Ali volim i manje ribe, ako se love na interesantnoj (meni lepoj) lokaciji, bila to slatka ili slana voda. Takodje, ako se love na zanimljiv nacin (pre svega vizuelan) i naravno lakim priborom.
"You do not ask a tame seagull why it needs to disappear from time to time toward the open sea. It goes, that's all." B. Moitessier

Return to “O mušičarenju”