Magija poslednjeg zabacaja...

Opšte teme o mušičarenju
EsoX
Carp Ninja!

Magija poslednjeg zabacaja...

Postby EsoX » Sat Sep 08, 2012 1:45 pm

Juce posle posla sam okasnio na vodu, dan se vec ozbiljno skratio... tako da je sunce vrlo brzo zaslo... ne nadjoh ni jednu ozbiljnu musteriju tog dana.. sve bubbleri koje je jako tesko prevariti.. ok zabacicu jos tri puta.. racuna se od kako musica upadne u vodu pa dok ne zavrsi van nje... prva dva zabacaja znam gde cu tu se uvek motaju... nista... dobro ajde jos jedno mesto da proverim nema ih nigde ajde jedno neuobicajeno mesto.. tu mi se par puta desilo da prevarim kad bi vec poceo da pada mrak... zabacih.. muva vec pala tamo gde sam zamislio... op evo ga dize se na povrsinu kupi, al tu na 2m od mene u krosnji drveta a ne na strau gde sam zabacio, ok privucicu muvu i parkirati je na mesto gde je pokupio tu na duzinu stapa.. i opet je magija poslednjeg zabacaja uradila svoje.. kako i nebi posto sve obicno ide ovako.. jos samo malo... jos 10 puta zabacim i to je to... jos samo pet puta i dosta za danas... jos samo ova tri puta zabacim i to je to.. jos samo jednom... jos ovaj i dosta.. jos jedan i necu vise... evo ovo je poslednji... zabrojao sam se koliko sam ono rekao.... dobro jos samo ovaj....
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

Return to “O mušičarenju”