E-trgovine

Opšte teme o mušičarenju
intro
fly fisherman

Re: E-trgovine

Postby intro » Thu May 21, 2009 8:06 am

Kad smo vec kod nase drage carine,evo mog slucaja od pre par dana,istina nema veze sa musicarskim priborom,ali da znate ako vam neko salje uzorke.
Potencijalni posl. partneri firme u kojoj radim posalju nam uzorke 2x2 flase roze vina iz Provanse da probamo i eventualno uvezemo.Zovu me sa carine,posto je paket bio na moje ime,da dodjem i ponesem licnu kartu.
Nakon propitivanja,kao da je antrax u pitanju,kazu da treba da uradim sanitarnu analizu vina koja kosta oko 50 eur po vrsti.Kad sam rekao da je to za licnu upotrebu,a ne za komercijalne svrhe i da cu ja to vino probati i da sve te 4 flase ne vrede preko 20 eur,samo su odmahnuli glavom,kao u fazonu dzaba pricas momak.
Ja rekoh ,spakujte vi to i vratite nazad,ali me zivo zanima da li ce vratiti paket ili ce popiti vino :grin:

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Thu May 21, 2009 9:36 am

Najveci problem sa nasom carinom je taj sto svako tumaci zakon kako mu se svidi u datom trenutku. Tako da nikad ne mozes sa 100% sigurnosti da kazes kako ce da bude. Doduse mozda nisu ni krivi carinici kad je napravljeno nesto da lici na zakon a da ga tumaci svako kako mu se cefne.
Sto se firmi tice zakon ne poznaje daneko moze nesto da ti da besplatno, tako da sam promotivni materijal iz ROSS-a platio 7000 din. I sad sam u situaciji da se brukam i ljudima iz Ross-a objasnjavam da mi ne salju vise nista besplatno.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

intro
fly fisherman

Postby intro » Thu May 21, 2009 9:41 am

Zato sam ja i trazio od francuza da posalju na privatno lice,ali dzaba.

ugly_si
guide

Postby ugly_si » Thu Dec 09, 2010 7:40 pm

jeli neko kupovao sa WWW.NIMPOPO.COM ?
dobar lipljen je ziv lipljen!

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Thu Dec 09, 2010 7:53 pm

Sta tu ima interesantno od FF pribora? Kineske Daiwe i Shakespeare?
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

Bosanac
guide

Postby Bosanac » Thu Dec 09, 2010 7:59 pm

simpson H wrote:Sta tu ima interesantno od FF pribora? Kineske Daiwe i Shakespeare?

Najzanimljiviji je wooden priest .
Sretno majstore

ugly_si
guide

Postby ugly_si » Mon Dec 13, 2010 4:47 pm

e sad smo malo sarkasticni pa i sa tim neko peca, molim vas bez spamovanja ako niste u prilici da konkretno pomognete :) A naslov topic-a je E-trgovine a ne "musicarske e-trgovine" ... ma neki stap drugaru hocu da narucim istina varalicarski ali eto... sta se bre odma zezate :grin:

Miloš
guide

Postby Miloš » Thu Mar 03, 2011 10:03 am

http://mistpool.com/index.php?language=en Free shipping bez obzira na iznos porudžbine, slanje isti dan.

Ovi su za izbegavanje http://www.nwac.co.uk/catalog/Fly_Fishi ... 638-1.html

Iako tvrde da robu šalju istog ili sl. radnog dana, meni već 10 dana ne šalju porudžbinu niti odgovaraju na mail.

ekoljuba
Moderator

Postby ekoljuba » Thu Mar 03, 2011 11:48 am

Dane(esox) ima lose iskustvo sa mistpool-om! Dva put je porucivao i dva puta mu nije stigao paket!
"Srbija je keva! Cuvaj kevu da ti duze traje!"

Hunter
fly fisherman

Postby Hunter » Thu Mar 03, 2011 4:50 pm

meni je na mistpool-u i dosta skupo.
kolko sam uspio pregledati sto se tice materijala za vezanje gawlik i taimen su najjeftiniji i do sad sve je stiglo za par dana od placanja.

Valentin
instructor

Postby Valentin » Thu Mar 03, 2011 7:59 pm

Miloš wrote:http://mistpool.com/index.php?language=en Free shipping bez obzira na iznos porudžbine, slanje isti dan.

Ovi su za izbegavanje http://www.nwac.co.uk/catalog/Fly_Fishi ... 638-1.html

Iako tvrde da robu šalju istog ili sl. radnog dana, meni već 10 dana ne šalju porudžbinu niti odgovaraju na mail.

meni su i jedan i drugi katastrofa. Kod nwac.co.uk sam narucio bio cipele i poslale mi pogresne. Dva meseca sam se zajebavao snjima dok su mi rekli da nemaju te koje sam narucio a onda jos mesec dana dok su mi vratili pare

sa mistpool imam lose iskustvo sto se tice komunikacije. Mislim da zavise od jedne jedine osobe koja prica engleski. oni su imali jeftinije knjige cak i od amazona al kao sto rekoh, dosta je bilo zajebancije. Hvala Bogu na poslu imam kolege koji dolaze iz 56 zemalja :grin: tako da uvek se nadje neko koji priva jezik koji meni treba. cim sam zamolio jednog finca da mi pomogne sve je bilo ok
There is no greater fan of fly fishing than the worm. ~Patrick F. McManus

Miloš
guide

Postby Miloš » Thu Mar 03, 2011 8:44 pm

Meni je Mistpool dobar jer nema minimalnog iznosa za porudžbinu i ne plaća se poštarina pa je zgodan za pojedinačno naručivanje sitnica tipa Aquaseal , bobina i slično. Sa njima do sada nisam imao problema. NWAC je užas.

Okreni-obrni, Gawlik, Taimen i Sportfish su pravi izbor.

ugly_si
guide

Postby ugly_si » Thu Apr 28, 2011 9:06 pm

Ko voli winstone neka navali evo lepih popusta, jos ako nekog imate u Njemackoj ili sl da stigne kod njega...

http://www.flyfishingeurope-shop.de/11/ ... atetree=no

mike
fly fisherman

Postby mike » Thu Apr 28, 2011 11:51 pm

Da se i ja oglasim... (ovde sam nekoliko meseci :) ) Pozdrav svima!

Iskustvo u kupovini preko http://www.fishwest.net

Isporuka u Nemacku, pa zatim u Srbiju :) Sve u najboljem redu...

zločesti
fly fisherman

Postby zločesti » Wed Nov 02, 2011 6:35 pm

Da li je neko imao loša iskustva sa Taimen šopom , naručio sam paket vrijednosti 115 evra . Naručen 11.10.2011 i po nihovim podatcima realizovan 12.10.2011 a evo već je 2.11.2011 i paketa još nema . Napisao sam i par mejlova i samo prvi put su mi odgovorili i to 26 .10 da ako ne dodje do kraja mjeseca obavezno javim . To sam i uradio ne jednom već dva puta , do sad ni paketa ni odgovora . Po njima dostava traje od 4 do 10 dana .Šta da radim ?????

Return to “O mušičarenju”