Posle krace pauze novi tekst!

Vesti o novostima na sajtu
simpson H
simpson H

Posle krace pauze novi tekst!

Postby simpson H » Sun Jan 20, 2008 4:07 am

Posle svih praznika na red je dosao jedan review koji ce nadamo se dobro doci kao potencijalni predlog za predstojecu sezonu!

http://www.musicarenje.com/index.php?op ... 8&Itemid=1
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

Djomla
guide

Postby Djomla » Sun Jan 20, 2008 10:36 pm

Odlican text!

Koja slucajnost. Sinoc razlgedam taimen.com i ova struna u WF varijanti mi se najvise svidela. Najvise zbog cene i zbog renomiranog proizvodjaca.

Svaka cast!

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Mon Jan 21, 2008 12:13 am

Realno sam mogao da objavim review mnogo struna koje imam ili sam dobro probao i na vodi. Ipak odluka je pala bas na ovu zbog izuzetno pristojne cene za ovog renomiranog proizvodjaca. Ako sam ti pomogao da napravis izbor, drago mi je!

Veso
instructor

Postby Veso » Mon Jan 21, 2008 12:32 am

simpson H wrote:Realno sam mogao da objavim review mnogo struna koje imam ili sam dobro probao i na vodi. Ipak odluka je pala bas na ovu zbog izuzetno pristojne cene za ovog renomiranog proizvodjaca. Ako sam ti pomogao da napravis izbor, drago mi je!

Mogu samo da dodam slicna, vrlo pozitivna misljenja mnogobrojnih korisnika na sjeveru Evrope! Gotovo da se svi cude - tako dobra struna za tako malo para?

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Mon Jan 21, 2008 12:46 am

Veso najveci problem je to sto nama ovde to nije "malo para" vec manje od XPS, GPX, Ultra4 i ostalih iz vrha. U zemlji gde je najbolje prodavan kanap Climax, Shakespeare a narocito propaganda da je najbolji kanap na planeti Ron Thompson, ovo sto napisah jos ispade i hrabar potez :D :D

Djomla
guide

Postby Djomla » Mon Jan 21, 2008 1:39 am

Veso najveci problem je to sto nama ovde to nije "malo para" vec manje od XPS, GPX, Ultra4 i ostalih iz vrha

Da budemo konkretniji. Koliko bi trebalo izdvojiti ako bi narucili iz taimen-a, ili kupili od nekoga ko ima novu (ako imate iskustva) ?

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Mon Jan 21, 2008 1:53 am

Uh prelazi carinski limit od 20e, tako da zaista izadje mnogo vise nego u Taimenu. Jedino da ih zamolis da ne stave racun u paket onda bi te verovatno sa postarinom kostala oko 45e!

Return to “Naslovna strana”