Vesti...

Vesti o novostima na sajtu
simpson H
simpson H

Vesti...

Postby simpson H » Thu Oct 30, 2008 12:12 am

Prosto je neverovatno da i na onim mestima koja se nama musicarima cine kao da su "iz bajke", cesto bude sasvim drugacije.
O tome govori i ova vest koju smo danas dobili. Bez namere da posredujemo, prenosimo ovu informaciju bez suvisnih komentara!

http://www.musicarenje.com/index.php?op ... 8&Itemid=1
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

ugly_si
guide

Re: Vesti...

Postby ugly_si » Thu Oct 30, 2008 7:28 am

Iskreno od lokalnih bisera u BL tj Rep Srpskoj, ja nisam licno nista bolje ni ocekivao, inace su konkretni i ekspeditivni samo kada je u pitanju momenat da se nacine neke gluposti i sranja zarad hirovitosti i inata (necijeg licnog interesa). A da Im je LTG trn u oku to je opste poznato, ovo su ona previranja koja sam cini mi se negde davno spomenuo u nekim postovima o reci Plivi i koncesiji. No kada je o reci Plivi rec cinjenicno stanje na reviru kojim gazduje SAVEZ i na kom je ove godine odrzano takmicenje jasno je pokazalo koliko tu ima ribe, za ceo dan ulovljeno je citavih 5-6 riba, bilo je tu i guzve na vodi te gazenja ali konkretni rezultat je pre pre slab.

Sto se tice ovog u vezi sa koncesijom Plive i medjunarodnih susreta nadam se da ce sve biti ok, prevladace razum a sitne uskogrudne duse izgubiti glas kojim tako glupo govore.

Dole je slika zabacenog "dubinca" letos na Plivi iznad mosta u pljevi, inace dio rezervisan samo za lov mahacem i to iskljucivo suhom muhom.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
dobar lipljen je ziv lipljen!

Sale_Zupa
instructor

Postby Sale_Zupa » Thu Oct 30, 2008 8:33 am

Srpska klasika-usko lični interesi,osveta,nemoć i beda kada se vidi da neko uspešno radi svoj posao.Jednom rečju ljubomora na tuđ uspeh,trud i rad,a da niko ne pita kako se došlo do toga i uz koliko muke i odricanja.
Lično mislim da im ovakve sitne duše i skorojevići ne mogu ništa,već da će koliko za maksimalno godinu dana videti kako treba da rade sve koji koriste vode na ovaj način.Jedna velika podrška firmi LTG
fantazija je vaznija od znanja
jer znanje je ograniceno

ranko
guide

Postby ranko » Thu Oct 30, 2008 1:16 pm

ŽALOSNO ŽALOSNO ČISTA ZAVIDNOST NA USPEŠAN RAD I TRUD ALI I NJIMA ĆE BRZO DŽIPOVI LETETI U VAZDUH KAO KOMŠIJAMA SRAMOTA JEDNA SAMO ŠTO ČOVEK OČI OTVORI I POČNE DA RADI KAKO VALJA ONI HOĆE DA MU OČI ODMA ZATVORE NEMAM RIJEČI bistro Ranko.

banefly
instructor

Postby banefly » Sat Nov 01, 2008 12:11 pm

Vest objavljena na sajtu je zaista takva da kod svakog normalnog mušičara mora da izazove mučninu kao direktnu posledicu opasne koncentracije bezumlja kod nekih koji liče na ljude.
Ako vam to nije dovoljno, pogledajte original "dokumenta" koji je pomenut u vesti sa sajta pa ćete se uveriti da i od goreg postoji gore!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
The WT may not be the rod for the impatient angler. The WT is meant for the fisherman who makes every cast count... and enjoys every bit of it. There may be no finer rod for making close range presentations.

Sale_Zupa
instructor

Postby Sale_Zupa » Sat Nov 01, 2008 1:11 pm

Neverovatno je kakvih budala ima pod ovom kapom nebeskom!Da izlove ribu i da unište reku,totalno ludilo.
Ove treba spakovati u kola i na posmatranje.I to odmah,jer nisu za u narod!
fantazija je vaznija od znanja

jer znanje je ograniceno

pex
master of fly fishing

Postby pex » Sat Nov 01, 2008 11:48 pm

E Klepicu Klepicu klepio bih ja tebe....jajare po svetu belom,ne mogu ljudi da ostanu zivi od njih...Kremanska kobra bi njega ujela.....u nasem kraju... :psuje: :jajakick:
ODGOVARAM SAMO ZA ONO STO SAM REKAO, NE I ZA ONO STO STE VI RAZUMELI...

DonCarleone
instructor

Postby DonCarleone » Mon Nov 03, 2008 1:18 am

Za sve je kriv Zmaj od Sipova. Otkrio im je najjace oruzije. Intiligenciju :lud: :lud: :lud: :lud: :lud: :lud: :lud:

http://de.youtube.com/watch?v=YYUGzJ172YE

sale
master of fly fishing

Postby sale » Mon Nov 03, 2008 11:49 am

Bice to sve u redu , malo se busaju ali "leci ce na rudu" vrlo brzo
sale-eurofish

ugly_si
guide

Postby ugly_si » Mon Nov 03, 2008 7:26 pm

prasina se brzo digne ali ce se sleci malo sporije, vec se naziru obrisi.... ma nema od ove gornje glupe pisanije nista, to je vec svrsen cin ali eto da se zna kakav trnovit put prolaze u LTG
dobar lipljen je ziv lipljen!

pex
master of fly fishing

Postby pex » Mon Nov 03, 2008 10:08 pm

I onda ce da kazu vlasti "nece stranci da ulazu u nase vode (privredu,drustvo ili vec sta...)",nas princip: Izdam ti lokal za 200 eura,pa kada razradis posao,dignem kiriju pod nekim izgovorom na 300-350 pa ako i dalje radis i to dobro onda te isteram i otvorim ja istu delatnost....jbg tako i sa vodama,daje se voda siromasna a kada ta voda postane bogata (bilo kako) onda pod nekim raznim debilnim izgovorima i pravilnicima da se povrati voda da se i dalje eksploatise...nicija ne gori do zore (mislim sveca)...
ODGOVARAM SAMO ZA ONO STO SAM REKAO, NE I ZA ONO STO STE VI RAZUMELI...

sumadinac
master of fly fishing

Postby sumadinac » Mon Nov 03, 2008 11:57 pm

Ne znam gde sam ovo procitao, ali sam do reci zapisao:

Ove izreke nema kod drugih naroda te su Srbi u ovom slučaju, jedinstveni i neponovljivi! Izreka na najogoljeniji način ocrtava i podvlači osnovnu karakteristiku srpskog naciona. Razni i dugotrajni pokušaji pojedinih srpskih psihologa, sociologa i antropologa da izreku ublaže, protumače dugogodišnjim ropstvom pod Turcima i još kojekakvim besmislenim koještarijama, pali su u vodu. Poslednjih godina narodni genije je izreci dodao i savremenu dimenziju iako ja (subjektivno) smatram da se ona oduvek podrazumevala : NEK' I MENI CRKNE KRAVA. Naravno, stvar je u činjenici da u tom slučaju komšija ne može da od MENE pozajmi mleko! Krava je u izreku uvedena kao prepoznatljiv folklorni motiv ali je težište u stvari na glagolu CRKNUTI, omiljenom u međuljudskoj komunikaciji u Srba. Primer: "Crk'o dabogda, crkotino jedna...." Uzalud Hrist poručuje: "Ljubi bližnjeg svoga....", Srbi i vernici i ateisti, drže se ove izreke čvrsto i postojano jer ona predstavlja (verovatno) najjači segment srpskog mentaliteta. Sklon sam da izreku PESMA NAS JE ODRŽALA prirodno zamenim izrekom NEK' KOMŠIJI CRKNE KRAVA, ONA NAS JE ODRŽALA.

Return to “Naslovna strana”