Pike fly fishing day na Joci

EsoX
Carp Ninja!

Pike fly fishing day na Joci

Postby EsoX » Tue Oct 18, 2011 12:19 am

Posto se sve vise i vise musicara interesuje za musicarenje stuke i Jocu odlucili smo na da naprvimo i jedno druzenje na ovoj vodi, i to sad u ovom periodu kada je Joca i najinteresantnija. Ideja je da se malo druzimo, pecamo, vezemo strimere, popricamo malo o bacanju velikih strimera i priboru, upoznamo vas sa vodom... odnosno da vam koliko je moguce priblizimo musicarenje ove grabljivice u najboljem svetlu i to na najatraktivnijoj vodi kod nas a verovatno i mnogo sire.

Datum poslednji vikend ovog meseca, ili u koliko vecini bude odgovaralo jedan radni dan u poslednjoj nedelji oktobra kako bi izbegli guzvu vikendom. Vreme od svitanja do sumraka.. pa jos malo :)

Molim sve koji su zainteresovani da se najave kako bi na vreme mogli rezervisati potrban broj camaca.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

simpson H
simpson H

Re: Pike fly fishing day na Joci

Postby simpson H » Tue Oct 18, 2011 10:35 am

Hajde odredi tacan datum, i bolje subota nego nedelja.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Tue Oct 18, 2011 5:06 pm

Ucestvujem, sa odusevljenjem. Ja sam za radni dan. Ija sa Ljubom u camac, naravmo ako on nema nista protiv

oholi
master of fly fishing

Postby oholi » Tue Oct 18, 2011 6:52 pm

trebace jean teretnjak za sve koji bi sa ljubom.....

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Tue Oct 18, 2011 7:18 pm

Ja sam za camac sa bilo kim ko ima motor :mrgreen:
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Tue Oct 18, 2011 7:42 pm

Kad je u pitanju datum meni je najlakse da kazem subota 29.oktobar ali namerno datum nisam precizirao, kako bi se sto bolje uklopili... evo moj predlog je da datum odrzavanja pike fly fishing day-a bude petak 28.10..petkom je obicno manje ljudi nego vikendom tako da misklim da je malo zgodnije? Sta mislite o tome?
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Tue Oct 18, 2011 9:29 pm

simpson H wrote:Ja sam za camac sa bilo kim ko ima motor :mrgreen:

Ja imam 3 kom. :P

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Tue Oct 18, 2011 9:30 pm

EsoX wrote:Kad je u pitanju datum meni je najlakse da kazem subota 29.oktobar ali namerno datum nisam precizirao, kako bi se sto bolje uklopili... evo moj predlog je da datum odrzavanja pike fly fishing day-a bude petak 28.10..petkom je obicno manje ljudi nego vikendom tako da misklim da je malo zgodnije? Sta mislite o tome?

bolje u cetvrtak. Da bi pecali i petak.

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Tue Oct 18, 2011 9:32 pm

oholi wrote:trebace jean teretnjak za sve koji bi sa ljubom.....

A mogu i sa kim hocete. Samo da mi javite na vreme, da bi znao koji motor da ponesem. :lol:

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Tue Oct 18, 2011 9:50 pm

Znao sam da ce doci do ovakvog cenkanja kome odgovara koji dan, ali generalno mislim da je svaki radni dan vrlo nezgodan za sve one koji rade i koji ne mogu tek tako da vrdaju sa posla i dobiju slobodan dan... petak je donekle kompromis tako da bi druzenje i pecanje mogli da nastavimo i u subotu, dok cetvrtak mislim da nikako nije pravo resenje!

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Tue Oct 18, 2011 10:05 pm

EsoX wrote:Znao sam da ce doci do ovakvog cenkanja kome odgovara koji dan, ali generalno mislim da je svaki radni dan vrlo nezgodan za sve one koji rade i koji ne mogu tek tako da vrdaju sa posla i dobiju slobodan dan... petak je donekle kompromis tako da bi druzenje i pecanje mogli da nastavimo i u subotu, dok cetvrtak mislim da nikako nije pravo resenje!

U ovoj i ovakoj Srbiji, gde su svi zaposleni, stvarno je ne zgodno nesto organizovati radnim danom :lol: . A sada ozbiljno. Organizuj to kad hoces. KO hoce da uzme ucesce, uzece ga, bez obzira na dan.

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Mon Oct 24, 2011 4:04 pm

Evo ovako jedna lepa vest za sve koji planiraju da dodju na ovu manifestaciju, domacini su nam izasli u susret i spustili cenu dozvole za petak, tako da je u petak za sve musicare cena dozvole (tu je uracunat i camac naravno) 1000din. Tako da mislim da je ovo idealna prilika za sve koji zele da posete ovu vodu da upravo to urade u petak. Ponovo bih zamolio sve koji planiraju da dodju da mi se najave ili ovde u okviru ove teme ili putem privatne poruke kako bih na vreme mogli sve da dogovorimo sa domacinom da sve lepo isplaniramo i na vreme rezervisemo potreban broj camaca.

Za one koji planiraju da preneco i otpecaju jos koji dan u selu ima smestaj i cena se krece oko 700-1000din(zavisno da li je sa ili bez dorucka), a nedaleko je i hotel ribolovnog gazdinstva ecka "sibila" gde takodje mozete da prenocite http://www.hoteli-srbije.co.rs/hoteli-z ... bila-e.htm!

sasats
instructor

Postby sasats » Mon Oct 24, 2011 8:22 pm

EsoX wrote: a nedaleko je i hotel ribolovnog gazdinstva ecka "sibila" gde takodje mozete da prenocite http://www.hoteli-srbije.co.rs/hoteli-z ... bila-e.htm!

PRAVILNIK FORUMA!
Na forumu nije dozvoljeno:
3. Korišćenje foruma u komercijalne svrhe. Nije dozvoljeno reklamiranje domaćih prodavnica, distributera, časopisa i slično.

jedino ako je hotel sponzor manifestacije , u protivnom treba zainteresovane pozvati da se putem pp informisu o kom je hotelu rec :roll:

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Mon Oct 24, 2011 8:29 pm

Sale posao oko vodjenja foruma prepusti administratorima i moderatorima ovog foruma.

Iako nismo duzni da odgovaramo na ovakve postove a po pravilniku tvoj post treba biti obrisan mada vidim da si procitao pravilnik pa me cudi kako ti je ovo promaklo ipak cu ti odgovoriti! Nit je hotel domaca prodavnica, distributer, niti casopis ... niti je ovo reklama vec cisto informacija za sve koji ce doci i na Joci otpecati ceo vikend!

sasats
instructor

Postby sasats » Mon Oct 24, 2011 8:33 pm

promaklo mi je da pravilo vazi za domace prodavnice, distributere, i casopise. izvinjavam se :oops:

Return to “Obaveštenja i akcije”