Gradac

humphrey
instructor

Re: Gradac

Postby humphrey » Mon Sep 05, 2011 2:33 pm

Cuj meni neko da pridje tako agresivno i da mi izdaje naredjenja parkirao bi mu auto na glavu,reakcija na mestu to sto se okrenuo.2.Neko ko je jedini master castinga u tom delu Evrope ne zasluzuje da mu se izdaju naredjenja,i malo postovanja je trebalo biti na mestu3.Parkirao je gde je trebalo da se parkira a to sto se nekom parker majstoru nije dopalo nj, problem.ergo ajdzdravisdovidjenis jagnjetina u Lipovackim sumama jos je bila vruca :grin:

humphrey
instructor

Postby humphrey » Mon Sep 05, 2011 2:36 pm

[quote="Šva"]Mozda je bre covek video da je slabo interesovanje, kad on drzi mitinge[/quote]

sto ih ti ne drzis bratac iz Rasku..tezak Engleski jel?

Šva
fly fisherman

Postby Šva » Mon Sep 05, 2011 2:38 pm

Imamo mi naseg mastera u Rasku i to boljeg, a ovaj tvoj ako je master castinga nije master za parkiranje

humphrey
instructor

Postby humphrey » Mon Sep 05, 2011 2:39 pm

[quote="Šva"]Imamo mi naseg mastera u Rasku i to boljeg, a ovaj tvoj ako je master castinga nije master za parkiranje[/quote]

pa ne ke**j onda.

Šva
fly fisherman

Postby Šva » Mon Sep 05, 2011 2:40 pm

humphrey wrote:
Šva wrote:Imamo mi naseg mastera u Rasku i to boljeg, a ovaj tvoj ako je master castinga nije master za parkiranje

pa ne ke**j onda.

Da nisi i ti mozda bio u Dzipu :lol:

sale
master of fly fishing

Postby sale » Mon Sep 05, 2011 2:44 pm

humphrey wrote:Cuj meni neko da pridje tako agresivno i da mi izdaje naredjenja parkirao bi mu auto na glavu,reakcija na mestu to sto se okrenuo.2.Neko ko je jedini master castinga u tom delu Evrope ne zasluzuje da mu se izdaju naredjenja,i malo postovanja je trebalo biti na mestu3.Parkirao je gde je trebalo da se parkira a to sto se nekom parker majstoru nije dopalo nj, problem.ergo ajdzdravisdovidjenis jagnjetina u Lipovackim sumama jos je bila vruca :grin:

Od svega sto sam procitao ovde, meni kao posmatracu ovaj citat deluje kao najlogicniji , mislim zasto bi neko dosao 200 km i okrenuo se i otisao onako iz hira ?? Ne znam mozda ,ali malo verovatno za nekoga ko je izgradjena licnost, aj da je neki klinac od 14 godina
sale-eurofish

humphrey
instructor

Postby humphrey » Mon Sep 05, 2011 3:06 pm

[quote="sale"]
Od svega sto sam procitao ovde, meni kao posmatracu ovaj citat deluje kao najlogicniji , mislim zasto bi neko dosao 200 km i okrenuo se i otisao onako iz hira ?? Ne znam mozda ,ali malo verovatno za nekoga ko je izgradjena licnost, aj da je neki klinac od 14 godina[/quote]

mora da si Nemac jbte,tvoja casa je poluprazna uvek?posmatrac /? :lol:

sale
master of fly fishing

Postby sale » Mon Sep 05, 2011 4:39 pm

Ne ne , nisam posmatrac vec ucesnik u diskusiji
sale-eurofish

sasats
instructor

Postby sasats » Mon Sep 05, 2011 4:57 pm

da je master dolazio kod mene i ja bio organizator ...cekalo bi ga rezervisano parking mesto u hladovini u neposrednoj blizini samog dogadjaja . ipak su se ti ljudi okupili njega da vide i nije tesko pokazati malo postovanja

strashni
fly fisherman

Postby strashni » Mon Sep 05, 2011 5:05 pm

Meni nije jasan covek koji brani mastera kao da njega napadaju...
Evidentno je da je master skandal majstor i tu je kraj price...
Stoji da je covek puno postigao u zivotu ali mu definitivno nedostaje sirine, sto kazu kod mene u Sumadiji - mozes da isteras seljaka iz sela ali nikad selo iz seljaka - evidentno je da su nastupili kopleksi

Od coveka sa takvim rezimeom (govorim o pisanoj biografiji a ne ponasanju) bih uvek ocekivao da iskulira glupu situaciju i odradi svoj deo posla kao pravi profesionalac...

humphrey
instructor

Postby humphrey » Mon Sep 05, 2011 5:12 pm

[quote]Meni nije jasan covek koji brani mastera kao da njega napadaju...
Evidentno je da je master skandal majstor i tu je kraj price...
Stoji da je covek puno postigao u zivotu ali mu definitivno nedostaje sirine, sto kazu kod mene u Sumadiji - mozes da isteras seljaka iz sela ali nikad selo iz seljaka - evidentno je da su nastupili kopleksi

Od coveka sa takvim rezimeom (govorim o pisanoj biografiji a ne ponasanju) bih uvek ocekivao da iskulira glupu situaciju i odradi svoj deo posla kao pravi profesionalac...[/quote]

Pljujes a ne znas o cemu pricas,1 Aca ne moze da vrati rec ovde jer ne izlazi na com...aj nazad u supicu odakle si dosao,nemoj da vredjas coveka koga ne poznajes ako ti se pljuje onda u lice ortak.i nemoj da mi se obracas

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Mon Sep 05, 2011 5:40 pm

Mislim da je svemu ovome nezasluzeno dat preveliki publicitet. Sustinski, krivi su ljudi iz uprave EKOD Gradac ali ne zbog parkinga vec zbog svog izbora osobe koja ce da vodi seminar. Nista manje ne bi naucili prisutni tog dana da je bio bilo ko od EFFA instruktora...
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

humphrey
instructor

Postby humphrey » Mon Sep 05, 2011 6:00 pm

[quote="simpson H"]Mislim da je svemu ovome nezasluzeno dat preveliki publicitet. Sustinski, krivi su ljudi iz uprave EKOD Gradac ali ne zbog parkinga vec zbog svog izbora osobe koja ce da vodi seminar. Nista manje ne bi naucili prisutni tog dana da je bio bilo ko od EFFA instruktora...[/quote]

Tvoje privatno misljenje,,,smatram da i nije neki publicitet uopste!Licno smatram da je u pitanju nerazumevanje i nesporazum i drskost i bezobrazluk,musterija je kralj bar ovde u NL.Ne radi se o Aci ni o seminaru no o druzenju ljudi sa istim hobijem...
Da li bi vise naucili od EFFA instruktora ?ne znam.. to zavisi od sposobnosti licne datog,mada sumnjam da ima boljeg naratora i predavaca od njega..licno dodjem zbog druzenja i zezanja casting.. dzaba rana i musicarenje sasvim sporedno u mom slucaju.

To sto imas konflikt sa Acom je samo vasa stvar i samo vasa..Ace ovde nema da vrati rec prema tome to je to!

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Mon Sep 05, 2011 6:24 pm

Hemfri ne zamenjuj teze molim te.

Naravno da je moje licno misljenje. Drugo, nigde nisam rekao da bi naucili VISE od drugog instruktora, vec sam rekao da ne bi naucili nista manje od drugog. Trece, koga bre vise u Srbiji boli uvo za tog coveka, da bi mu se uopste davao bilo kakav publicitet? Kakve bre musterije pominjes ? Musiterije su ljudi koji su dosli da gledaju prezentaciju aman covece. Ako ti se svidja kao narator idi kod njega da ti narice do mile volje.

Ace ovde nema da vrati rec prema tome to je to!

Nece ga ni biti.

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Mon Sep 05, 2011 6:34 pm

I da stavimo tacku na ovaj nemio dogadjaj, upravo mi je stigao email iz EKOD Gradac. Prenosim ga u celosti!

EKOLOŠKO DRUŠTVO GRADAC
VALJEVO

SAOPŠTENJE

Dana 03.09.2001. god. je zakazana godišnja Flycasting prezentacija, na reci Gradac, Šareno platno. Prezentaciju je trebalo da održi Aco Ivanović, master instruktor EFFA, koji je i prošle godine održao istu.
U dogovoreno vreme Ivanović se pojavio i ostavio svoje vozilo na mestu koje nije predviđeno za prakiranje. Kada je od strane PR-a Ekološkog društva Gradac, dr Nenada Dimitrijevića, zamoljen da pomeri vozilo na mesto gde su i ostala vozila parkirana, a usput mu je i ponuđeno da neko drugo to uradi umesto njega, Ivanović je ponudu odbio i rekao da će sam pomeriti vozilo. Potom je upalio vozilo i otišao.
Posle nekog vremena postalo je jasno da se Ivanović neće vratiti da održi prezentaciju na koju je došao veliki broj ljudi iz nekoliko gradova Srbije.
Učesnici prezentacije na kraju su ipak otišli zadovoljni jer je istu održao Zoran Đukić – Kiza.
Ekološko društvo Gradac zahvaljuje se svima na učešću i izvinjava zbog neprijatnosti do koje je došlo ne greškom Društva.

U Valjevu, EKOD Gradac
05.09.2011.

Return to “Obaveštenja i akcije”