Drama u EKOD Gradac...

radovan
guide

Re: Gradac danas

Postby radovan » Sat Feb 28, 2009 1:58 pm

Ma bre,koliko god se ja upinjao oko toga bice na kraju kako "gazde" kazu,sve mi se cini da ce da bude kao i prosle godine ako ne i gore,imamo ove i one,nase i njihove,dobre i lose itd, sve ce to rezultirati mrkim pogledima cuvara,ubedjivanjem jel besplatno ili ne,jel dozvola 600 ili 800 din,da li smeju da ih prodaju ili ne i splet ostalih narodnih igara sa podrucja Valjeva,koji ce da dovede do stvaranja "taborcica" u okviru "tabora" i tu od pravog zadovoljstva pecanja nema nista,u toku dana ce da ti pridje 300 000 policajaca grada Valjeva i kao Dzordz si ugasio jer treba svaki da ti objasni ko je,sta je,ko mu je mama,tata i da li voli Ekod Gradac ili EKOD Gradac,smesno :grin:
″Kakvo pecanje,Kleka je zakon″

prota71
instructor

Postby prota71 » Sat Feb 28, 2009 2:12 pm

simpson H wrote:Obrt situacije na Gradcu i prijatno iznenadjenje za sve ljubitelje ovog naseg bisera.

Predsednistvo EKOD Gradac donelo je danas odluku da odobri ribolov u cilju popularizacije musicarenja i C&R i to potpuno BESPLATNO do prvog maja!!! Upravo mi je stigao i email sa ovom odlukom koju ce morati overenu kod sebe da ima svaki ribolovac.

Kako izgleda odluka bez pecata mozete videti na sledecem linku http://simpson.users.sbb.rs

Ovo je bas iznenadjujuce lepa vest :bravo:
Sad samo da to u praksi proverimo,nedelja je pravi dan,Gradac je pravo mesto,vidimo se ljudi :grin:

:lolol:

oholi
master of fly fishing

Postby oholi » Sat Feb 28, 2009 3:12 pm

radovane, napisao si da ne volis guzvi i da ko nema para za revir ne trba ni da peca, ovo ako je istina posmatraj kao rasprodaju u nekoj radnji, znaci marketing. kao sto sam napisao ni meni se ne dopada ali.....kao sto ti rece mi se tu ne pitamo nista

simpson H
simpson H

Re: Drama u EKOD Gradac...

Postby simpson H » Sat Feb 28, 2009 3:19 pm

Drama se nastavlja, upravo mi je stigao email potpisan od strane gospodina Sretena Djordjevica koji u potpunosti prenosim:

Postovani,
Na forumu vaseg sajta pojavila se informacija o navodnom besplatnom ribolovu na reci Gradac. Obavestavam vas da se radi o dezinformaciji potekloj od grupe nekadasnjih clanova EKOD Gradac, nezadovoljne zabranom da stampaju i prodaju dozvole za ribolov na ovoj reci.
Upozoravam vas da postoji najveci stepen sumnje da je tzv. Odluka EKOD Gradac falsifikovani dokument overen falsifikatom originalnog pecata ovog udruzenja, zbog cega ce protiv odgovornih biti podnete krivicne prijave. Jedino predsednistvo EKOD Gradac, sa svim atributima legaliteta (DEPONOVANIM POTPISIMA OVLASCENIH LICA I ORIGINALNIM PECATOM) usvojiloje odluku o cenama ribolova za 2009. godinu koje ce se primenjivati od 1.3.2009. a o cemu je obavestena i republicka inspekcija za ribarstvo.
Smatramo da vama kao jednom od najposecenijih sajtova ove vrste nije u interesu da sirite ocigledno neistinite informacije, te vam preporucujemo da javnost informisete o pravom stanju stvari. Inace cete ih nadalje svesno odrzavali u zabludi sto valjda nije ni u vasem interesu.
NAGLASAVAMO DA CE PROTIV SVAKOG RIBOLOVCA KOJI OD 1.3.2009. GODINE NE BUDE IMAO DOZVOLU ZA RIBOLOV BITI PODNETE PREKRSAJNE PRIJAVE.
NAPOMENA> JEDINA SUSTINSKA IZMENA REZIMA RIBOLOVA U ODNOSU NA PROSLU GODINU JE IZBACIVANJE VIKEND DOZVOLA ZA RIBOLOV. OVO JE URADJENO PO ZAHTEVU REPUBLICKE INSPEKCIJE JER VAZECI PROPISI NE POZNAJU OVAKVU DOZVOLU.
Sa postovanjem
Sreten Djordjevic, advokat (ecodex@ptt.rs)
Lice ovlasceno za zastupanje i predstavljanje EKOD Gradac iz Valjeva
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

Zox
instructor

Postby Zox » Sat Feb 28, 2009 3:36 pm

Zox wrote:
Zox wrote:
simpson H wrote:.... falsifikovani dokument overen falsifikatom originalnog pecata ovog udruzenja, zbog cega ce protiv odgovornih biti podnete krivicne prijave....

Učim da motam, učim da mašem a, kanda, moram da počnem sa učenjem kako prepoznati falsifikovanog, falsifikata,falsifikat pečata :lol:
I ako se ne varam oba pečata su na snazi do okončanja sudskog spora a koji nije falsifikat odlučiće sud...
Dakle ...savet mojim pacerima je da kupe dozvolu i uživaju sutra :!:

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Sat Feb 28, 2009 3:37 pm

Ako je tako kako si rekao da su oba pecata na snazi, zasto im onda preporucujes da kupuju dozvolu kad ce je dobiti dzabe? :grin:

Zox
instructor

Postby Zox » Sat Feb 28, 2009 3:40 pm

simpson H wrote:Ako je tako kako si rekao da su oba pecata na snazi, zasto im onda preporucujes da kupuju dozvolu kad ce je dobiti dzabe? :grin:

Jednostavno da bi izbegli raspravu i eventualne neprijatnost...Mada sam siguran da će se i svako od njih prijatnije osećati znajući da nikoga nije prevario ili nešto, nekome uskratio :)
Jednostavno zar ne? :lol:

oholi
master of fly fishing

Postby oholi » Sat Feb 28, 2009 3:42 pm

i hate to say i told you so, but i told you so.

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Sat Feb 28, 2009 3:49 pm

Kome da platis kada te obidje jedan cuvar pa ti da dozvolu da pecas a onda dodje drugi cuvar i kaze ti: " E sad daj meni pare za dozvolu". I sta onda imas u dzepu? Dve dozvole a platio si jednu :mrgreen: , kako onda nemas grizu savesti da si nekoga prevario?

Mislim da je jedino posteno da platimo dve dozvole :lolol:

P.S. Nekako mi se cini da ce to da izgleda po principu ko koga "izvacari" da plati a takvi sigurno nece imati osecaj grize savesti :lol:

radovan
guide

Postby radovan » Sat Feb 28, 2009 3:51 pm

simpson H wrote:Mislim da je jedino posteno da platimo dve dozvole :lolol:

Ahahahaha :lol: Ne znam ko rece ono: "posteno na vodi...se"
″Kakvo pecanje,Kleka je zakon″

Zox
instructor

Postby Zox » Sat Feb 28, 2009 3:56 pm

simpson H wrote:

Mislim da je jedino posteno da platimo dve dozvole :lolol:

Bio bi pravu ali jedna "frakcija" daje uverenje i ne traži pare :lol:

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Sat Feb 28, 2009 3:59 pm

Pa bas zato da se ne osecas grizu savesti, ti plati i njima :lol:

Zox
instructor

Postby Zox » Sat Feb 28, 2009 4:03 pm

simpson H wrote:Pa bas zato da se ne osecas grizu savesti, ti plati i njima :lol:

Avaj, nisi shvatio :shock: Pa to nije uverenje da nisam lud već da se peca bez dozvole :lol:

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Sat Feb 28, 2009 6:29 pm

"Zvanicne" informacije stizu naizmenicno. Upravo dobih email sledece sadrzine:

U ime EKOD Gradac predsednistvo EKOD Gradac, obavestava sve posetioce ZPD klisura reke Gradac da je u cilju ocuvanja i popularizacije donela odluku o promotivnom besplatnom ribolovu uz postovanje vazeceg rezima ribolova.
Sto se tice legalnosti u toku je pravni postupak u kome nas je institucija zaduzena za udruzenje ciji smo mi predstavnici sa tri resenja uverila da smo mi ti koji smo lagalni. Sto se tice bivseg rukovodstva koje je podnelo neopozive ostavke, smatramo da svako ima pravo na svoje misljenje, cime se mi ne bavimo, sto je posao nadleznih institucija.
Za razliku od bivseg rukovodstva mi obavljamo sva prava i duznosti koje od nas klisura reke Gradac zahteva.
Pozivamo vas na otvaranje sezone i druzenje uz zubor naseg i vaseg Gradca.

Predsednistvo
EKOD Gradac

intro
fly fisherman

Postby intro » Sat Feb 28, 2009 6:32 pm

Kako sada stvari stoje,ja cu sutra ici na deo koji pokriva dozvola Srbija-zapad,pa makar nista ne uhvatio.Muka mi je od ovih sto
nisu u stanju godinu dana da se dogovore.

Return to “Obaveštenja i akcije”