Opis musice off!

Sve što nije vezano za mušičarenje, samo bez politike
sasats
instructor

Opis musice off!

Postby sasats » Fri Nov 18, 2011 9:16 pm

flydoc wrote:Silver-holo zeka

svidja mi se nimfa :grin:
ako nije veliki problem molio bi za spisak materijala ?

flydoc
Zlo sa Vlasini

Re: HASEN-START

Postby flydoc » Sat Nov 19, 2011 2:19 am

Sam naslov teme i samo ime moje nimfe sve govori, ne vidim problem. Posto moram da "nacrtam" evo:)
Telo je zec sive nijanse pomesan sa ice dubbing holo silver, eto recepta:)
Image ImageImage

sasats
instructor

Postby sasats » Sat Nov 19, 2011 10:10 am

flydoc wrote:Sam naslov teme i samo ime moje nimfe sve govori, ne vidim problem. Posto moram da "nacrtam" evo:)

izvini sto sam pitao . ne moras odmah da se ljutis .
zanimalo me sta je ono zeleno preko ledja ? zatim onaj q..ac crni na sred muve , od cega je ? i da li je rec o tungstenu ili obicnoj perli u kombinaciji sa otezanjem na telu ?
ne moras da mi crtas dovoljno je da napises :grin:

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Sat Nov 19, 2011 11:41 am

flydoc wrote:Sam naslov teme i samo ime moje nimfe sve govori, ne vidim problem. Posto moram da "nacrtam" evo:)

Cemu takav ton? Pogotovu sto si administrator i sto obavezno trazis, kada drugi postave musicu, opis materijala. Kad mozes npr. da opises jednodnevku Rusty orange, ne vidim razlog da ne opises i ovu nimfu, koja je neuporedivo komlikovanija. A posto je nisi opisao do kraja, da te ja pitam koja glava i koji pokrov je u pitanju, a i kog insekta ova nimfa imitira?

flydoc
Zlo sa Vlasini

Postby flydoc » Sat Nov 19, 2011 11:46 pm

Momci da ste procitali tekst koji je Boban napisao sve bi vam bilo mnogo jasnije, ili pak da ste pogledali moj tekst sa sajta ne bi postavljali glupa pitanja tipa sta je to crno i sta ovo imitira.. Da je drugacije koncipitran tekst verovatno bi bio postavljen u odeljku gde su imitacije zecjeg uveta. Ovako samo pretcavate forum, ne citajuci ga, ili citajuci povrsno, gledajuci slike i naravno kao sto je sasats traziti malo zabave.
Ako je nekome potrebno objasnjavati od cega se pravi zecje uvo ili fazan, onda stvarno neznam sto uopste trazite u FF svetu?
Sasats, rekao sam ti i vise necu ti ponavljati da ovaj forum nije kafana, gledaj da pratis desavanja na forumu, procitas, pa onda ako si u mogucnosti onda napisi da to bude korisno i svrsishodno :grin:
Da naravno kao i do sada tamo gde je potrebno postaviti recept, ako ga niste postavili, ja kao moderator cu vas opomenuti da ga postavite.

Off postovi idu zna se gde, necu dozvoliti da kvarite ovako lepu temu.
Image ImageImage

sasats
instructor

Postby sasats » Sun Nov 20, 2011 11:29 am

flydoc wrote:Momci da ste procitali tekst koji je Boban napisao sve bi vam bilo mnogo jasnije, ili pak da ste pogledali moj tekst sa sajta ne bi postavljali glupa pitanja tipa sta je to crno i sta ovo imitira.. Da je drugacije koncipitran tekst verovatno bi bio postavljen u odeljku gde su imitacije zecjeg uveta. Ovako samo pretcavate forum, ne citajuci ga, ili citajuci povrsno, gledajuci slike i naravno kao sto je sasats traziti malo zabave.
Ako je nekome potrebno objasnjavati od cega se pravi zecje uvo ili fazan, onda stvarno neznam sto uopste trazite u FF svetu?
Sasats, rekao sam ti i vise necu ti ponavljati da ovaj forum nije kafana, gledaj da pratis desavanja na forumu, procitas, pa onda ako si u mogucnosti onda napisi da to bude korisno i svrsishodno :grin:
Da naravno kao i do sada tamo gde je potrebno postaviti recept, ako ga niste postavili, ja kao moderator cu vas opomenuti da ga postavite.

Off postovi idu zna se gde, necu dozvoliti da kvarite ovako lepu temu.

auuu :shock: ne mogu da verujem kakav post :?:
znaci ko ne prati tvoj rad i sve sto ti objavljujes i pises ...ako nesto pita postavlja glupa pitanja ? brate, sta si ti utripovao da si ? :lol:
video sam neku crnu kuglicu na ledjima muve koja deluje bas simpaticno i kulturno pitao za opis materijala . tvoja reakcija je vise nego bezobrazna .

Srle
vuna

Re: Opis musice off!

Postby Srle » Sun Nov 20, 2011 4:45 pm

flydoc - SEDI, JEDAN!!!!!

flydoc
Zlo sa Vlasini

Re: Opis musice off!

Postby flydoc » Sun Nov 20, 2011 11:22 pm

Srle wrote:flydoc - SEDI, JEDAN!!!!!

Razumeo :dope:
Image ImageImage