Novak Djokovic

Sve što nije vezano za mušičarenje, samo bez politike
PERAFLY
instructor

Re: Novak Djokovic

Postby PERAFLY » Tue May 17, 2011 12:44 pm

dobio-tacnu.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

PERAFLY
instructor

Postby PERAFLY » Tue May 17, 2011 12:45 pm

morao-sam-na-brzaka-d.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

PERAFLY
instructor

Postby PERAFLY » Tue May 17, 2011 12:47 pm

najveci-uspeh-ronalda.jpg
novak-djokovic.jpg
vidi-sprema-se-kisa.jpg
pronadji.jpg
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

MAX21
fly fisherman

Postby MAX21 » Wed May 18, 2011 11:36 am

ovaj Nole mnogo bezobrazan i bezibziran lik. stvarno mi se vec smucilo da gledam njegove utakmice .nema smisla . da bar oce da pusti da ga neko POBEDI.

GORAN R
guide

Postby GORAN R » Wed May 18, 2011 6:11 pm

Zloj ptici i g...o u kljun-pipipi-pipi.

zvezdan
instructor

Postby zvezdan » Sat Jun 04, 2011 8:56 am

Žao mi je što je Novak izgubio,moralo je i to jednom da se desi.Ono što meni neverovatno smeta je bolesna frenetičnost kojom mediji u Srbiji prate ovakve događaje i dešavanja oko mladog tenisera.U jučerašnjem Blicu je izašao tekst o samom polufinalnom meču i aspektima koji mu prethode.Onakvo pisanje je sramota za novinarsku profesiju jer zbog svoje neobjektivnosti narušava sve principe iste.Autor je tekst završio hipotezom kako će Đoković krajem jučerašnjeg dana biti teniski broj jedan,kao da Srbin izlazi na megdan nekakvom paceru koji nije ni u prvih sto,a ne trećem igraču na rang listi,odnosno,najboljem igraču svih vremena.Ovakve novinarske vratolomije mogu samo da ogade čoveku želju da ozbiljnije prati uispehe Novaka Đokovića.

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Sat Jun 04, 2011 9:17 am

Zvezdane, sportsko novinarstvo u Srbiji ne postoji, valjda si svestan te cinjenice. Evo cisto za primer, pratim svu stampu i kada je rec o Zvezdi i prelaznom roku, figurira nekih 25 imena sto stranih sto domacih :grin: . Zamisli kolicinu gluposti ima jedno 19 stranaca sa kojima Zvezda navodno pregovara :grin: . I sto je najludje to lupi neki Lazar Delic i onda svi zivi prepisu i posole. A prelazni rok tek pocinje za 20 dana :grin:

Odvratni Press juce preko cele naslovne "Moze biti samo jedan" i "Novakov mec zivota", kakav je to pritisak na mladog tenisera i na javnost koja je ocekivala da Nole uzme pehar opusteno. Kakav imbecilizam, nemam reci. Sto ti rece, kao da igra protiv nekog pacera a ne protiv najboljeg tenisera svih vremena koji na ovom turniru podseca na najbolje dane iz svoje prebogate karijere.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

Djole Nis
master of fly fishing

Postby Djole Nis » Sat Jun 04, 2011 9:53 am

Presudilo je to da nije mogao da se izbori s pritiskom da ce po pobedi biti No 1 i da ga je to pratilo tokom celog meca. Opsta slika.

Previse gresaka, ali previse, kruta ruka, a ovaj 3-ce plasirani nije imao sta da izgubi i igrao je kako uvek igra sa mm preciznoscu kao nikada do sada.

BTW - Bice No 1 ove godine sigurno
Barrio Pro-Team
IFFF Master Certified Instructor & Two Handed Certified Instructor

strashni
fly fisherman

Postby strashni » Sat Jun 04, 2011 9:56 am

Federer je 268 nedelja uzastopno bio broj jedan i samo jedan teniser je bio to isto i jos jednu nedelju duze...
Sinoc je igrao fenomenalno i zasluzio je da pobedi...
Krivo mi je zbog publike, nesrecnog spleta okolnosti (vise sam sklon teorijama zavere al aj sad...) da mu dva meca predaju bez izlaska na teren i time onemoguce da obori rekord...
Sve je to sport, gledacemo opet vrhunski tenis

Ziveo NOLE, svaka cast

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Sat Jun 04, 2011 10:03 am

Aman ljudi ne mozes da igras protiv dojucerasnjeg No1 i da ocekujes laku pobedu. U principu kod prvih 10 u pitanju su nijanse, nema drasticnih razlika u kvalitetu, svako moze svakoga da dobije. Novak je imao ludacki niz, vrhunski je igrac, ove godine sigurno najbolji. Sustina je a ce on sigurno biti u samom vrhu svetskog tenisa narednih nekoliko godina. Ne mogu da shvatim pojedine ljude koji kao da su ocekivali da se ovaj niz nikad ne prekine. Ako Federer dobije Nadala sto je sasvim realno gledajuci igre obojice na ovom turniru, eto Noletu prvog mesta na ATP listi. Ocigledno da je neplanirana i netempirana pauza ostavila traga, dala mu previse vremena da misli na neke manje bitne stvari i ne bude maksimalno fokusiran. A i umoran je vise brate.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

Djole Nis
master of fly fishing

Postby Djole Nis » Sat Jun 04, 2011 11:05 am

simpson H wrote:Aman ljudi ne mozes da igras protiv dojucerasnjeg No1 i da ocekujes laku pobedu. U principu kod prvih 10 u pitanju su nijanse, nema drasticnih razlika u kvalitetu, svako moze svakoga da dobije. Novak je imao ludacki niz, vrhunski je igrac, ove godine sigurno najbolji. Sustina je a ce on sigurno biti u samom vrhu svetskog tenisa narednih nekoliko godina. Ne mogu da shvatim pojedine ljude koji kao da su ocekivali da se ovaj niz nikad ne prekine. Ako Federer dobije Nadala sto je sasvim realno gledajuci igre obojice na ovom turniru, eto Noletu prvog mesta na ATP listi. Ocigledno da je neplanirana i netempirana pauza ostavila traga, dala mu previse vremena da misli na neke manje bitne stvari i ne bude maksimalno fokusiran. A i umoran je vise brate.

Izgleda da cu po prvi put da navijam za Federera (potajno :mrgreen: )
Barrio Pro-Team

zmanic
guide

Postby zmanic » Sat Jun 04, 2011 2:58 pm

Ma OK je Nole, sasvim ocekivani mali pad forme u najogrm momentu, ali nije ni naivan pritisak kladionica i mafije na njega. Da je juche proshao mnogi bi ostali bez posla.
Ja prođph na tri tiketa:
- više od 38,5 gema
- federer dobija prci set,
- tačno 4 gema traje meć
zbirni koeficijent nešto oko 2,15.

Meni sasvim dovoljno!

zmanic
guide

Postby zmanic » Sat Jun 04, 2011 3:00 pm

simpson H wrote: Ako Federer dobije Nadala sto je sasvim realno gledajuci igre obojice na ovom turniru

Moja prognoza: -dobija Nadal u najviše 4 seta, svi setovi tesni, do pucanja.

Djole Nis
master of fly fishing

Postby Djole Nis » Fri Jul 01, 2011 5:28 pm

I KONACNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

No1

KRALJU :bravo:
Barrio Pro-Team

Nenad Bugarcic
guide