No smoking

Sve što nije vezano za mušičarenje, samo bez politike
PERAFLY
instructor

No smoking

Postby PERAFLY » Fri Nov 12, 2010 12:22 pm

Da pitam Bokija ,a i ostale na koje se ovaj zakon odnosi kako se bore sa zabranaom,jel i u radnji kod tebe zabranjeno pušenje .
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

Nenad Bugarcic
guide

Re: No smoking

Postby Nenad Bugarcic » Fri Nov 12, 2010 1:26 pm

Kod mene je zabranjeno! Radnici su morali da potpisu ugovore da ako ih "uhvate" moraju platiti i kaznu za njih i kaznu za mene tj.za pravno lice!
Mnogo ima tih inspektora..morace da opravdaju(zarade) svoje postojanje!

sale
master of fly fishing

Postby sale » Fri Nov 12, 2010 2:22 pm

Kod mene isto zabranjeno , cak mislim da cu i ja baciti
sale-eurofish

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Fri Nov 12, 2010 2:28 pm

Kod mene je zabranjeno za druge :grin:
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

zeljko72
fly fisherman

Postby zeljko72 » Fri Nov 12, 2010 4:16 pm

Dobra stvar je sto cemo vise visiti po kafanama :mrgreen:

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Fri Nov 12, 2010 8:34 pm

:mrgreen:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

Hunter
fly fisherman

Postby Hunter » Sat Nov 13, 2010 9:41 am

mi i u birtiji vrtimo cigare po prstima pa vanka zapalit... :(

prota71
instructor

Postby prota71 » Sat Nov 13, 2010 1:04 pm

Ma faaaaaaaaaalim te Boze,vise da se radi,manje dangubiti.....ili 10jevreja pakla,pa kad krene duboko po dzepu :mrgreen:
Sad mislim da je preterano agresivna odluka vrha,e sad koliko opravdana(smor mi je nalepnica na svakom zidu,banderi,direku)...dali ce dati rezultata....vreme ce pokazati!!!!!
Da ste vi duvaci prilicno raspusteni-JESTE- ali i ovako nagla odluka,hmmmmmmmmmmmmmm...
Jedno je sigurno,manje ce se duvaniti...mozda sve ovo dovede i do smanjenja plucnih oboljenja....smanji se rizik,umanjiiiii..
Ma i ono motanje koje vidjam kod Bojana na delu je jedan od vidova smanjenja ove nikotinske opasnosti a ujedno i duvanjenje kvalitetnijeg duvana!!!!!!

...........secate li se one montenegro krdze iz ranih 90-tih....Pointa!!!!!!!!!??? :grin:

PERAFLY
instructor

Postby PERAFLY » Sat Nov 13, 2010 7:26 pm

...........secate li se one montenegro krdze iz ranih 90-tih....Pointa!!!!!!!!!??? :grin:[/quote]

Posle su ga prepakovali u marlboro,kako da se ne secam ,kad se nisam udavio kad sam prvi put zapalio cg marlboro,jos ja srecan nasao ispod cene kad ono tuga,
doduse sta sam sve palio od 1992 do 2000 muka me uhvati kakve je tu krdze bilo od domaceg hercegovackog do albanskog na motanje,sacuvaj boze.
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

zeljko72
fly fisherman

Postby zeljko72 » Sat Nov 13, 2010 10:08 pm

Primena Zakona se svela na besumučno lepljenje nalepnica po principu ,, gde god slobodno mesto nađeš, ti nalepnicu nalepi,,

MAX21
fly fisherman

Postby MAX21 » Sun Nov 14, 2010 12:12 am

kod mene ribe izlaze ispred firme da puse al nista cudno ...izlazile su i pre samo su pusile na manje javnim mestima

VladaBG
guide

Postby VladaBG » Fri Nov 19, 2010 3:10 pm

prota71 wrote:Ma faaaaaaaaaalim te Boze,vise da se radi,manje dangubiti.....ili 10jevreja pakla,pa kad krene duboko po dzepu :mrgreen:
Sad mislim da je preterano agresivna odluka vrha,e sad koliko opravdana(smor mi je nalepnica na svakom zidu,banderi,direku)...dali ce dati rezultata....vreme ce pokazati!!!!!
Da ste vi duvaci prilicno raspusteni-JESTE- ali i ovako nagla odluka,hmmmmmmmmmmmmmm...
Jedno je sigurno,manje ce se duvaniti...mozda sve ovo dovede i do smanjenja plucnih oboljenja....smanji se rizik,umanjiiiii..
Ma i ono motanje koje vidjam kod Bojana na delu je jedan od vidova smanjenja ove nikotinske opasnosti a ujedno i duvanjenje kvalitetnijeg duvana!!!!!!

...........secate li se one montenegro krdze iz ranih 90-tih....Pointa!!!!!!!!!??? :grin:

Ja kad popušim 10-20 cigareta i dodjem kući, neću istući ženu, a posle 10-20 rakija hoću sigurno, gde je onda zabrana alkohola, a kao brinu o našem zdravlju...videla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu, ali još više od konja jer je manja....
Meni nije problem da idem na posao, samo mi je pun k***c da cekam osam sati da idem kuci!

PERAFLY
instructor

Postby PERAFLY » Fri Nov 19, 2010 3:16 pm

VladaBG wrote:
prota71 wrote:Ma faaaaaaaaaalim te Boze,vise da se radi,manje dangubiti.....ili 10jevreja pakla,pa kad krene duboko po dzepu :mrgreen:

Ja kad popušim 10-20 cigareta i dodjem kući, neću istući ženu, a posle 10-20 rakija hoću sigurno, gde je onda zabrana alkohola, a kao brinu o našem zdravlju...videla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu, ali još više od konja jer je manja....

Znači ti si nezgodan kad popiješ,pazi samo da ne radi pegla kad se pojaviš takav kući :mrgreen: ,
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

PERAFLY
instructor

Postby PERAFLY » Fri Nov 19, 2010 3:19 pm

kad dolazis kuci.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Deca su svetsko cudo,
moj deda meni veli,
za noc se jednu prave,
a traju zivot celi.

VladaBG
guide

Postby VladaBG » Fri Nov 19, 2010 3:25 pm

Rečeno je figurativno, ako zapalim cigaretu neću pregaziti nikoga autom, uz radžu šanse za to drastično rastu...da ne nabrajam dalje...
Meni nije problem da idem na posao, samo mi je pun k***c da cekam osam sati da idem kuci!

Return to “Off topic”