Grobari

Sve što nije vezano za mušičarenje, samo bez politike
ivke037
instructor

Re: Grobari

Postby ivke037 » Mon Mar 05, 2012 8:09 pm

Odlican tekst Bojane. Jeste Zvezda najveci tim na ovim prostorima. I REAL je najveci ali trenutno gubi od Barselone, i to nije sramota, mislim, gubiti od velikih klubova. Ali gubiti od Fljarmutarija, Partizani i dr. malih ekipa, to je sramota. Zvezdi se to nikad nije desilo.

zmanic
guide

Postby zmanic » Tue Mar 06, 2012 8:27 am

Samo se tesite, vajde nema. Mi smo bili grozni, a vi uzasni.
To sto je bilo 50.000 ljudi sa slobodnim ulazom je jedan od glavnih problema ove zemlje

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Tue Mar 06, 2012 1:39 pm

Zoki da su se placale karte veruj mi da bi bilo svega 5000 gledalaca manje. Ne mozes da shvatis kakva je to ljubav prema klubu kada je najteze. Da si samo video lica onih ljudi na stadionu sve bi ti bilo jasno.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

zmanic
guide

Postby zmanic » Tue Mar 06, 2012 2:21 pm

Ma Boki, meni je sve jasno ODAVNO. Nego me ti nisi dobro shvatio.

Jedan od vecih problema stanovnika ove zemlje je ta tzv. "Ljubav" prema pogresnim stvarima - svemu i svachemu.
Naivan narod je lako prevariti.
Taj nash domaci "fudzbal" je postao jedno veliko ***nje i zamajavanje (podseti se klicanja onom mufljuzu Putinu) a da se 10% tih para ubaci u bilo koji drugi sport mi bismo bili intergalaktic super star nation u bilo chemu, od klikera do hrkljusha!

Tako da zalim, ali stvarno zalim, tih 40-50k ljudi zeljnih fudbala zalutalih tog popodneva u rupi.

zeljko72
fly fisherman

Postby zeljko72 » Tue Mar 06, 2012 4:17 pm

Bojane i ostali, sada ozbiljno, mislim da je većina od tih 42000 pala na priču koju Vam već 5-6 godina serviraju razne uprave. Imamo velike nasleđene dugove, trudimo se koliko možemo, dovešćemo velike sponzore i obećavaćemo trofeje, pa setite se samo posete Putina i dovođenje Gasproma kao sponzora. Pa gde su gaspromove pare? A u isto vreme troše i više nego što imaju i samo gomilaju dugove.

Volite klub OK, smanjite pritisak na upravu, umanjite glad za trofejima, dajte im vremena da od klinaca naprave TIM. Za 4-5 godina postiće neke rezultate, u pravo vreme prodati pola tima, vratiti dugove, a za to vreme stižu i neki novi klinci. Mešetarenje menadžera, dovođenje polu igrača iz inostranstva liči samo na ,,krpljenje rupa,, do sledeće sezone, a sledeće sezone ,,rupa,, još više.

Djole Nis
master of fly fishing

Postby Djole Nis » Tue Mar 06, 2012 5:01 pm

Zeljko nemoj da ih lazes i dajes im laznu nadu. Nije fer. Nema nade za njih :mrgreen:
Barrio Pro-Team
IFFF Master Certified Instructor & Two Handed Certified Instructor

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Tue Mar 06, 2012 5:02 pm

Ljudi jeste li vi poludeli? Pa zar ima osoba kojoj nije dovoljno 20 sec da gleda Lukica i ekipu i da mu sve nije jasno istog trenutka? Kakve bre uprave i kakva serviranja prica, mogu da potpisem da 90% onih navijaca koji su dosli ne zanima nikakva prica rukovodstva. Kome i gde oni serviraju te svoje price? Pa ja na zvanicni sajt CZ nisam otisao ima brat bratu 3 godine. Ne zanima me uopste, ne interesuje me ni uprava kako sadasnja tako ni buduca, kao sto me nije interesovala i nijedna prethodna.

Ovo je podrska klubu u mozda najtezim trenucima u svojoj istoriji, podrska deci na terenu jer imamo najmladji tim u istoriji.

@Zeljko

Budzet kluba poput Zvezde je preko 10mil evra godisnje, i ti jos pitas gde su 2.2 mil godisnje od Gazproma od kojih je obaveza da 30% ide u omladinsku skolu? Sto se ne zapitas odakle jos 8-9mil samo da klub prezivi godinu dana i bude na nuli?

zeljko72
fly fisherman

Postby zeljko72 » Tue Mar 06, 2012 5:39 pm

Nisam baš siguran da navijače nije briga šta i kako radi uprava najvećeg srpskog kluba(uh kako je ovo bilo teško napisati ali činjenice su činjenice, ovi moji izvinjenje). Ipak ta uprava treba da položi račune armiji navijača.
Ako ostane ovakvo stanje nećete skoro prići Partizanu što i nije tako loše :mrgreen:

PS. Onaj tandem u KK FMP Crvena zvezda Beograd ili kako se već zove klub je ,,opasan,, i već sledeće sezone može početi da nam pravi probleme, osim ako ih ne zameni neki ,,Lukić,,

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Tue Mar 06, 2012 6:18 pm

Kakvo bre prilazenje partizanu, o cemu ti pricas? Pa mi se bre poredimo sa Realom, Barsom, ManUTD, Milanom,... a ne sa malim i beznacajnim klubovima. Mi smo u drustvu odabranih. Doduse ne stojimo bas najbolje ali ipak je to nase drustvo. Pise i na onom klempavom peharu.

Uprava polaze racune navijacima isto kao sto predsednik vlade ili drzave podnosi gradjanima, ahahaah dobra fora. Vidim i vas predsednik podnosi racune vasim navijacima, bas onako kompaktna zajednica. E to je ono o cemu pricamo ovde, o ljubavi prema klubu bez obzira ko ga vodi i kako ga vodi. Mi bez trofeja 4 godine pa prc 42.000 navijaca protiv Spartaka.

Polako i strpljivo, KK je bio i u vecem problemu pa sve polako dolazi na svoje mesto. Mada kosarka i nije za poredjenje jer se ne zna ko gore igra mi ili vi. Nema tu ni "k" od kvaliteta.

zeljko72
fly fisherman

Postby zeljko72 » Tue Mar 06, 2012 6:40 pm

Real, Barsa, ManUTD, Milana,... :lol:

Odlično, opet smo se vratili na zezanje... :mrgreen:

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Tue Mar 06, 2012 8:13 pm

Koje zezanje?

zeljko72
fly fisherman

Postby zeljko72 » Tue Mar 06, 2012 10:08 pm

Poređenje sa pomenutim evropskim velikanima :?:
Koliko me sećanje služi igrali ste sa:
- Mančester zadnji put ??? nemogu se setiti,
- Barsa pre 6-7 godina ??? dvomeč u nekim kvalifikacijama za Ligu šampiona ili UEFA kup,
- Milan davne 1989 ili 90 ??? u vreme kada većina Delija sa severa (od onih 42000 sa Spartakom) nije bila ni rođena,
- Real davne 1986 ili 87 ??? u vrema Huga Sancesa.

PS. Mlađe generacije Delija Real u Beogradu su mogle gledati samo 2003.god. :mrgreen:

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Tue Mar 06, 2012 10:14 pm

Mladje generacije zadnjih godina gledaju druge timove, omladince i ostalu boraniju.

Odgledaj ovo:

zeljko72
fly fisherman

Postby zeljko72 » Tue Mar 06, 2012 10:45 pm

Ama sve je to OK.
Ja bih voleo da Zvezda prevaziđe trenutnu krizu što pre zato što bez jake Zvezde nema ni jakog Partizana. Ipak je 10 bodova na kraju jesenjeg dela prvenstva previše.Uspesi u Evropi i za Partizan i za Zvezdu su trenutno bajka. ,,Prezimiti,, u Evropi i dočekata neko kolo evropskih kupova na proleće je nešto što trenutno predstavlja VRH našeg fudbala.

Ulagati sredstva i rad u ,,male,, sportove je pravi put. Negujmo košarku, odbojku, rukomet, vaterpolo ...

simpson H
simpson H

Postby simpson H » Tue Mar 06, 2012 11:40 pm

zeljko72 wrote: zato što bez jake Zvezde nema ni jakog Partizana.

Kakva bezvezna fraza koju ste smislili :grin:

Pored jake Zvezde nema partizana. On moze da se vidi samo u ovakvim situacijama.

Return to “Off topic”