MK Sovjak

Kritike, pohvale, predlozi vezano za sajt i forum
crazyfly
fly fisherman

MK Sovjak

Postby crazyfly » Mon Sep 07, 2009 10:46 am

Veliki pozdrav ekipi musicarenje.com-a i svim musicarima koji posjecuju ovaj site.

Zovem se Mladen i jedan sam od osnivaca musicarskog kluba "Sovjak" iz Banja Luke.

Cesto citam vas sajt i extra je. Pogotovo forum. Vrh.
Nazalost malo vremena imam pa nisam postovao do sada. zelim da vas obavjestim da smo konacno sklepali neki sajtic. cisto da se zna da postojimo. Digao sam i forum, gdje su teme koncipirane kao vase. Naravno sve je to tek odradjeno pa je jos u pelenama, ali bice vremena.

Cilj nam je da promovisemo ovu nasu omiljenu manifestaciju (musicarenje) u Bosni. Kod nas to sve ide sporo. Fascinantno mi je koliko se vi trudite da promovisete musicarenje putem ovog sajta i foruma. Svaka vam cast. Iskreno me boli kada vidim koliko ste vi toga uradili po ovom pitanju, a dosta vas prevaljuje ogroman put do prvih musicarskih voda. Mi ovdje u bosni imamo sve, ali se raja slabo druzi, izlazi na vodu, uziva i cuva ono sto ima (cast izuzecima). Nadam se da cemo se druziti i da ce i nas sajt zaziviti. Da cemo uspjeti animirati ljude da pisu sto vise na temu musicarenja sto ce i vama iz srbije dobro doci u smislu nekih izvjestaja o stanju na vodama i slicno.

Mladen
http://www.sovjak.com
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Mušičarski klub "SOVJAK"- Banja Luka
http://sovjak.blogspot.com/

simpson H
simpson H

Re: MK Sovjak

Postby simpson H » Mon Sep 07, 2009 12:14 pm

Mladene, neka je sa srecom osnivanje kluba i neka nastavi sa promocijom musicarenje kako u Bosni tako i u ovom delu Evrope.
Drago mi je da se ipak vidi trud i rad koji ulazemo u popularizaciji fly fishinga na ovim prostorima.
Sto se salmonidnih voda tice, na zalost nikada necemo biti Bosna ali nam je zato od primarnog interesa da se sacuvaju i dodatno obogate vase vode jer zaista mnogo musicara iz Srbije rado osecuje vase terene. Srecom nismo daleko pa ce tako biti i u buducnosti.
Jos jednom hvala na lepim recima u vezi sajta i foruma a ako bude trebala bilo kakva pomoc, stojimo na raspolaganju.
"A good gamefish is too valuable to be caught only once"- Lee Wulff 1938.

Mixmaster
instructor

Postby Mixmaster » Mon Sep 07, 2009 12:58 pm

Želim vam uspešan rad i brz napredak.

Predsednik Mušičarske sekcije USR "Nišava"- Niš
Ivan Ranđelović

crazyfly
fly fisherman

Postby crazyfly » Mon Sep 07, 2009 1:57 pm

Hvala momci.

Nadam se da cemo svi imati ugodno druzenje i ostvariti kontakte i posjete. Vidimo se na vodi...

Bistro svima...
Mušičarski klub "SOVJAK"- Banja Luka
http://sovjak.blogspot.com/

Boban
Moderator

Postby Boban » Tue Sep 08, 2009 12:23 am

Mladene

Sve najbolje povodom osnivanja kluba.
Bosna ima predivne reke i izvanredne terene za fly fishing. Zadnjih godina se puno toga uradilo i napredak je vise nego ocit, pa je i osnivanje vaseg kluba u prilog tome. Musicarski klubovi pored okupljanja musicara i promovisanja musicarenja, rade i na njihovom usavrsavanju, posebno na obucavanju najmladjih, kako bi se na vreme usmerili na pravi put musicarenja. Vidim da ste poceli ozbiljno sa tim flycasting kampom na Ribniku. Svaka vam cast.
Strpljenje, tolerancija i uporan rad uvek daju rezultate.

Zelim vam srecan pocetak i svako dobro.

Boban

Return to “O sajtu www.musicarenje.com”