Musicarska radnja

Totalno mušičarenje
strsljen
vuna

Musicarska radnja

Postby strsljen » Sun Aug 07, 2011 6:34 pm

Gdje je u Beopgradu najbolja radnja u kojoj se moze naci sve za musicarenje?Hvala!

sale
master of fly fishing

Re: Musicarska radnja

Postby sale » Sun Aug 07, 2011 8:30 pm

Nema takva radnja u Beogradu
sale-eurofish

flydoc
Zlo sa Vlasini

Postby flydoc » Sun Aug 07, 2011 10:42 pm

Takva radnja nema nijedna u Srbiji, a mozda i sire. Ako hoces kod nas imas dosta toga, ali ne i sve, na ovom linku http://www.musicarenje-shop.com/
Image Image

sale
master of fly fishing

Postby sale » Mon Aug 08, 2011 9:37 am

Pa nije bas tacno Sale , nije lepo lagati ljude ovde na forumu , ima u Novom Sadu i Cacku da kupi sve sto mu treba za musicarenje na primer a i na ovom linku ima dvadeset puta veci izbor nego na ovom sto si ti postavio http://www.musicarenje.rs/shop/index.php ,
ako je neko ovde pitao za pomoc ,onda mu je treba i pruziti ,a ne forsirati sajt vlasnika foruma gde ne mozes da kompletiras nikakvog musicara .
sale-eurofish

prota71
instructor

Postby prota71 » Mon Aug 08, 2011 11:06 am

Bandjur u Beogradu ima Indijskog alata za vezivanje musica,stege,lamete,konci,mesingane glave...

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Mon Aug 08, 2011 12:32 pm

Sale gde u Novom Sadu ima radnja u kojoj mozes naci sve za musicarenje.. dosadilo mi vise da narucujem preko neta.. pa ako mi je vec tu pred nosom da nelutam mnogo?
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

Hunter
fly fisherman

Postby Hunter » Mon Aug 08, 2011 3:13 pm

cak i ja znam da ima svakakvog srota u formaxu.

sale
master of fly fishing

Postby sale » Mon Aug 08, 2011 3:26 pm

EsoX wrote:Sale gde u Novom Sadu ima radnja u kojoj mozes naci sve za musicarenje.. dosadilo mi vise da narucujem preko neta.. pa ako mi je vec tu pred nosom da nelutam mnogo?

Imas kod Ranka travara ,sto se pravis lud ?
Ovde je bilo pitanje sve za musicarenje ,i to ima sve sirok izbor stapova ,cekrka , kanapa ,najlona , predveza , kombinezona ,pododela, garderobe razne , sitnog pribora ,kutija
nema jedino za flytying , ali ima udica .
A smeker iz Vranje postavio link gde je cuvena marka "OUT OF STOCK" najzastupljenija, a nije na primer sajt kod Djoleta gde stvarno ima najbolja ponuda , eto vidite urednici zbog toga sam ovo sve napisao.

Strsljen , ti ako mozes napisi sta te sve zanima ,pa cemo naci vec nesto
sale-eurofish

EsoX
Carp Ninja!

Postby EsoX » Mon Aug 08, 2011 4:05 pm

Poslednji put kad sam bio kod travara nije bio bas velik izbor.. i jedino sto sam kupio su udice koje doduse nisu ni namenjene za musicarenje. Mislim da ni u jednoj prodavnici sa ovih prostora ne mozes naci sve sto je potrebno za musicarenje... stap i cekrk u klasi 5-6 mozes naci svuda po par struna ali evo recimo ako neko hoce da sebi uzme komplet klase 10wt vec je problem, moze da se naruci a onda na to cekas i cekas i cekas... pa prodje sezona... Sve sto je imalo egzoticnije niko od prodavace ne drzi, sem ispod tezge ako je nesto palo sa kamiona... il ako nema prodavac ce te ubecjivati kako ti to ne treba nego ti je bolje da uzmes stap od 8wt od 9'6'' jer je to ono sto ti treba.... Sa materijalima je ista prica... ima samo ono sto vecini treba...
"Pike looks like, acts like, and is a top-level predator. Just as you are. Flyfishing for pike is a contest between equals." Barry Reynolds

prota71
instructor

Postby prota71 » Mon Aug 08, 2011 5:11 pm

Sve su to vrlo logični spletovi okolnosti...koliko nam je tržište,koliko je interesenata
dovoljno ima toga u prodavnicama...Sve ostalo se može nabaviti relativno brzo i lako
preko granice(po Evropi)..Koliko sam razumeo momka,treba mu osnova za vezivanje,
možda i malo materijala,sve to naravno može da se nabavi preko ova dva online store-a.
Ajd čoveku da pomognemo,batalite prepirke,jer velika je razlika od forme OUT OF STOKE
i čekaš,čekaš,čekaš..

sale
master of fly fishing

Postby sale » Mon Aug 08, 2011 5:32 pm

Dane to sto tebi treba koristi veoma mali broj ljudi , znaci internet i zavrsena prica , komplet 10wt ima da se kupi
Ako ste mislili na musicarsku radnju kakve se vidjau po Americi (25 mil. ribolovaca) to necemo nikada imati , ali imamo znatno vise nego pre par godina , i garantujem da moze da se kupi sve sto coveku treba za musicarenje
sale-eurofish

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Mon Aug 08, 2011 6:12 pm

Valentin
instructor

Postby Valentin » Mon Aug 08, 2011 7:38 pm

ne bih da se mesam al racunajte na to da Strsljen je iz Doboja. Njemu je bio Ribnik daleko da ide i pogleda kombinezon koji sam mu poslao, tako da verovatno ima posla u Beograd i hoce da zavrsi sve tamo. Mozda i ne moze ici do Novog Sada, Nisa, Cacka, itd.
There is no greater fan of fly fishing than the worm. ~Patrick F. McManus

ivke037
instructor

Postby ivke037 » Mon Aug 08, 2011 8:02 pm

Zao mi je. Nis ili Cacak

prota71
instructor

Postby prota71 » Mon Aug 08, 2011 9:32 pm

Beograd :grin:

Return to “Ribolov”